Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pietų Osetija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Pietų Osetijos herbas ir vėliava. Čia jau matome, kad netgi valstybės pavadinimas oficialiame herbe užrašytas kvadratinėsmi raidėmis, tai jau sako apie jos nepriklausomumą, o tiksliau apie tai, kam ta šalis priklauso.

Pietų Osetija - tai tokia pseudovalstybė kažkur Kaukaze, sukurta dirbtinai, kai Rusijos pajėgos davė ginklų ir paramos vietiniams osetinų banditams, kad šie susikurtų sau nepriklausomumą, taip užkurdami konfliktą su Gruzija ir užkonservuodami tenai nepašalinamą Rusijos įtaką.

Pietų Osetijoje tėra apie 50 tūkstančių gyventojų, t.y., pagal gyventojų skaičių ji panašiai kaip koksai Alytus, nors išsibarsčiusi gana nemažame plote Kaukazo kalnuose, užima kone 4000 kvadratinių kilometrų. Sostinė - Cchinvalis, kuriame yra apie 30 tūkstančių gyventojų.

Visas Pietų Osetijos nepriklausomumas yra dirbtinai sukurtas okupacinių Rusijos pajėgų ir skirtas tiesiog vietiniams banditams aprūpinti. O šie banditai labai patogiai jaučiasi, kai turi nuosavą valstybę, kad ir šūdiną, bet visvien.

Visiškai analogiški dirbtinių konfliktų ir pseudovalstybių kūrimo metodai Rusijos buvo panaudoti dar ir Padniestrėje, Abchazijoje ir Kalnų Karabache (pastarąjame - kiek sudėtingiau). Visas reikalas toks: sukuriama pseudovalstybė, pavaizduojama prieš pasaulį, kad esą čia kažkoksai nacionalinis konfliktas, į ten įvedama Rusijos kariuomenė ir ji atseit saugo taiką. O tai, kad tą taiką sugadino pati Rusija - tai Rusijai nei nerūpi, nes ji kaip tik to ir nori, kad taika būtų sugadinta.

Čia kažkokia nepriklausomumo ir pergalės prieš Gruziją šventė, kurioje matome kažkokius Rusijos kariškius, pionierius ir išvis neaišku ką. Visas šitas būrys žmonių kažką simbolizuoja, bet ką jie simbolizuoja - tai gali būti, kad nei jie patys nežino.

Osetijos apsisprendimo teisė

Dar čia turime pastebėti vieną kitą niuansą: Rusija vaizduoja, kad saugo osetinų teisę apsispręsti ir turėti savo valstybę, nors Rusijoje esanti didžiosios Osetijos dalis - Šiaurės Osetija, yra kokius 3 kartus didesnė pagal plotą ir maždaug 15 kartų didesnė pagal gyventojų skaičių. T.y., šitaip Rusija išties dar bando išvengti ir Šiaurės Osetijos noro paskelbti nepriklausomybę, nes sakydama, kad jau osetinų valstybė yra, Rusija atima iš osetinų tautos apsisprendimo teisę.

Čia dar pridėsime, kad nerekomenduojame lankytis toje Pietų Osetijoje, nes gero tenai nėra nieko, užtat banditizmas toksai, kad netgi rusai bijo į tenai važiuoti. Netgi kokia nors Čečėnija yra 100x saugesnė.


Turd.png
Šūdiniausios Pseudovalstybės

AbchazijaDonbabvėLugandaPadniestrėPietų Osetija