Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Gotai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app error.png  Šio straipsnio neapykanta aplenkė visus limitus. 
Prašome žiūrėti aptarimą. DĖMESIO!!! Už šito straipsnio neutralumo didinimą gresia BANAS!!!!!
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
Tipiškas gotas ganosi pamiškėj

Šiais laikais mes galime nustebti[reikalingas šaltinis], kad viduramžių gotai vėl sugrįžo į Europą ir jų siekiai yra gerokai baisesni, nei kada nors anksčiau. Šį kartą tamsiosios ordos vėl atėjo į civilizaciją, tačiau nutarė ją atmesti. Apsirengę juodais nėriniuotais drabužiais, pasipuošę satanizstiniais bei nacistiniais simboliais, vakarais jie šlaistosi gatvėmis, baugindami niekuo dėtus žmones. Jie naudoja Internetą, iškalbą ir asmeninį spaudimą, platindami savo tikėjimą ir pasaulėžiūrą Europos bei Amerikos mokyklose. Gotai nekenčia mokslo ir civilizacijos. Jie nekenčia mokyklų bei padorių, sąžiningų, ambicingų jaunuolių tiek smarkiai, kad yra pasiryžę juos nužudyti. Jie nusisuka nuo mokslo bei protingo krikščioniško elgesio, pasirinkdami barbariškas religines praktikas - gotai garbina mirtį, magiją, misticizmą - bet ką, kas yra nepriimtina likusiai daliai visuomenės.

Dar baisiau - daugelis gotų yra vampyrai. Jie susijaudina, išėję naktį į gatves, grobdami jaunas nekaltas merginas ir siurbdami jų kraują. Kaip ir satanistai, gotai nekaltų mergelių kraują vertina žymiai labiau. Savaime aišku, toks elgesys draudžiamas įstatymo, tačiau gotai randa, kaip jį apeiti - jie sukuria ištisas kraujo donorų grupes, į kurias įvilioja nieko neįtariantį jaunimą, ypač - merginas. Suviliotus asmenis jie svaigina narkotikais bei alkoholiu, o paskui - siurbia savo aukų kraują. Gotai, kaip ir kiti sektantai, sugeba paveikti savo aukų psichiką taip giliai, kad jų aukos net ima džiaugtis šiais kankinimais.

Šviežiai pagimdytas gotas. Trijų dienų bėgyje plaukai įgauna juodą spalvą, apsirengia juodais drabužiais...

Gotai dažniausiai neigia savo lytį, laikydami save androginais (belyčiais). Tai puikiai paaiškina, kodėl jie rengiasi tokiais keistais drabužiais ir renkasi tokias keistas pravardes. Tačiau tai - tik maskuotė, slepianti visiškai nežmogišką ištvirkimą - išties, jiems nesvarbi lytis, nes visi jie - biseksualai, neskiriantys vyrų nuo moterų, santykiaujantys ir su vienais, ir su kitais - moterys ten dažnai elgiasi, kaip vyrai, o vyrai - kaip moterys. Kai krikščioniškos moterys žino savo vietą namuose, gotės neigia savo moterišką prigimtį ir elgiasi nepaprastai agresyviai. Tuo tarpu gotai vyrai dažniausiai būna moteriški, daugiau, nei pusė homoseksualų yra gotai.

Ištiesų visas gotų judėjimas, slaptosios organizacijos ir sektantiška veikla - tai ne kas kita, kaip valdžios troškimas. Jie nori tik valdžios, ir net ne politinės valdžios - jie jaučia pasitenkinimą, kai kas nors jiems vergauja. Į savo grupes įtraukdami vis naujus narius, jie priverčia juos vergauti ir įtraukinėti į gotų tarpą vis naujus žmones - taip kiekvienas gotas ilgainiui sukuria savo valdžios piramidę. Daugybė tikrų krikščionių buvo suviliota gotų ir paversta jų vergais - jiems dedami antkakliai, į nosis ir lūpas veriami auskarai, jie verčiami nešioti juodus drabužius... Visi gotai ilgainiui tampa garbės ištroškusiais megalomaniakais arba nelaimingais, užguitais vargšais. Yra žinoma, kad miestuose, kur gotų yra daug, antrankių parduodama tris kartus daugiau, nei kitur[reikalingas šaltinis].

Galima raminti save, kad gotai - tai tiesiog eilinis alternatyvus jaunimo judėjimas, kurio interesai - tai tik įdomūs juodi drabužiai, tačiau tiesa yra tokia: tai nepaprastai pavojinga sekta, kurios nariai neigia kultūrą, mokslą, žmoniškumą ar tarpusavio pagalbą. Gotai pripažįsta tik prievartą, kraują ir seksą, jie garbina mirtį ir visiškai nebijo teisėsaugos. Jie supranta tik vergų ir valdovų santykius, neigdami bet kokį žmoniškumą. Visi gotai suvokia gyvenimą tik kaip laikiną pramogą, kurios kulminacija, ar, jų žodžiais, Didysis Orgazmas - tai mirtis.


Profilaktika

Tipiškas feminizuotas gotas ruošiasi miegoti

Kaip matome, gotų kultūra - tai tikroji antikultūra, naikinanti civilizaciją, skatinanti savižudybes, tarnaujanti Šėtonui ir mirčiai, todėl reikia prieš ją kovoti kiek įmanoma griežtesnėmis priemonėmis, siekiant apsaugoti vaikus ir jaunimą nuo neigiamos, destruktyvios šių sektantų įtakos. Ką reiktų padaryti? Tiesiog imtis kelių paprastų veiksmų:

  • Juodus drabužius ir sidabrinius papuošalus uždrausti visose mokyklose. Gotai labiausiai stengiasi suvilioti jaunus ir nepatyrusius žmones, savo apranga įtikindami juos savo išskirtinumu.
  • Įvesti mokyklose privalomas kasdienines krikščioniškos moralės ir etikos pamokas.
  • Visi įtariami gotai turi reguliariai pridavinėti savo kraujo mėginius. Tuo atveju, jei kraujyje hemoglobino kiekis nukrypsta nuo normos, tai patvirtintų šių asmenų vampyrizmą, nuo kurio jie turi būti priverstinai gydomi psichiatrinėse ligoninėse.
  • Ilgi plaukai mokyklose turi būti uždrausti. Ne tik berniukams, bet ir mergaitėms. Yra gerai žinoma, kad ilgi plaukai - tai palaido gyvenimo, nevalyvumo simbolis, nieko bendra neturintis su krikščioniškumu. Išimtį galima padaryti nebent mergaitėms, kurių tėvai yra gerai žinomi katalikai, vedantys savo vaikus į bažnyčią kiekvieną savaitgalį.
  • Gotiška muzika, tokia, kaip "Sisters of Mercy", "Nightwish", "Iron Maiden", "Black Sabbath" ir pan., turi būti visiškai uždrausta, jų plokštelių leidyba turi būti sustabdyta - puikiai žinoma, kad gotai naujus narius verbuoja į šių grupių plokšteles įrašytais pasąmoniniais pranešimais. Vietoje jų jaunimas turi būti pratinamas prie Mocarto, Haidno, Polo McCartney ir pan. muzikos.
  • Kategoriškai turi būti uždraustos visos tatuiruotės, auskarai ir kitokia savižala - tai vienas iš ryškiausių gotiškumo požymių. Vaikai ar jaunuoliai, užsimanę tatuiruočių ar auskarų turi būti privalomai tiriami dėl priklausomybės gotams, esant reikalui, gydomi.

Tik ėmęsi griežtų priemonių, mes galime sugrąžinti tvarką į savo visuomenę, išmesdami iš jos visokias nacistinias bei satanistines atmatas, kurios save vadina gotais. P.S. Gotai (lietuviškai jotvingiai, gudai) kadaise buvo labai pamaldūs žmo0nės ir taip melsdavo karo dievą Perkūną: "Perkūne, dievaiti, Nemuški gudų, O mušk žemaitį, Kaip šunį rudų". (Užrašyta Krėvės-Mickevyčiaus dar prieš karą).

Žinomiausi gotai

Nuorodos

puslapis, iš kur atvirai buvo pavogtas šitas straipsnis apie gotus