Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Labai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Labai gražu, visame gražume, toksai brėžinys ir schema pagal visą mastelį, tai galima įsivaizduoti maždaug dar ir gabaritus, kuriuos reiškia žodis "labai"

Labai - toksai nekaltas ir paprastas lietuvių kalbos žodis, kurį kažkodėl visi spelčekeriai būtinai pataiso į taisyklingą anglų kalbos žodį "labia", nes matyt galvoja, kad čia kažkas suklydo, berašydamas, tai ir parašė labia, tiktai su viena nedidele klaida. O ta "labia" visai nereiškia nieko nekalto, nes atvirai reiškia ne ką kitą, o pyzdą.

Tiksliau, toji labia reiškia netgi ne tai kad pačią pyzdą, o lytines lūpas - labia majora (didžiąsias arba išorines lytines lūpas) ir labia minora (mažąsias arba vidines lytines lūpas). Taigi, labai labia.

Taigi, kai spell čekeris jums spell čekina, tai nenustebkite, jei privarys visur kur papuola jums labai visokių keiksmažodžių. O paskui jūs savo labai keiksmažodžių pilną tekstą kam nors nusiųsite, o tada žmogus labai įsižeis. Kai kas nors bendrauja su anglų kalba kalbančiais, tai neretai taip būna, kad gaunasi kažkokia painiava.

O dar žodis "labai" būna vartojamas ta prasme, kad jau kai būna kažkas labai, tai maža nepasirodo.


Dar žr.

Gal nelabai susiję, bet irgi su žodžiu "labai":