Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Europe

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Patys europydarai - vokalinis instrumentinis ansamblis "Europa".

„Europe“ (lietuvių kalba būtų „Europa“) - tai grupė tokia, kurią atsimena seni perdylos, o ne kokia nors jums Europos Sąjunga ar dar ten kažkas. „Europa“ (anglų kalba būtų Europe) - žuvėdų vokalinis - instrumentalinis ansamblis.

Vokalinis instrumentinis ansamblis „Europa“ yra plačiai išgarsėjęs liaudies labai pamėgta daina „Galutinis laiko skaičiavimas atbuline tvarka“ („Final Countdown“). Beje, būtent taip tradiciškai būdavo įvardinama senais laikais, kai šią dainą retkartėmis transliuodavo netgi Lietuvos Radijas. Pačiame Lietuvos Radijo vidiniame pleiliste (esančiame kokioje tai kompiuterinėje Studer sistemoje) tas gabalas irgi taip vadinosi - visu tokiu gargarišku ilgumu.

Taigi grupė išties kaip ir metalas, bet koks gi čia metalas, kai jie visi kaip kokie žydri atrodo, juokingi tokie, nors gal čia kaip tik ir yra požymis, kad visi metalistaи išties gi yra gėjai, na bet skirtingai nuo kitų visokių metalų, tai šitas visai gražus, maloniai klausytis galima, nes nekriokia, kaip kokie durniai.

Tai šisai vokalinis instrumentalinis ansamblis „Europe“ tiktai vieną šitą dainą ir tesukūrė, kitos gi liko neįdomios ir niekam nežinomos, tad ir nepopuliarios, taip kad vienos dainos šlovė neblėsta, o pačią grupę dažnas jau ir painioja su dainos pavadinimu netgi. Gal ir neveltui, nes išties kažkoksai paradoksas tikras, kai grupė tik vieną dainą tesukuria. Čia gi jums ne kokie AC-DC ar Metallica, ir netgi ne kokia nors Britney Spears, katra pinigais šeriama, visa nutuko ir per radijo laidas paleista cypčioja nesuprasi, ką, o šedevras, sukurtas grupės „Europe“ - neblėstantis ir gyvas širdyse, kaip kokių nors ten Led Zeppelin „Stairway to Heaven“ ar panašus kažkoks, o gal net labiau.

Skull kaukole kaukuole Crossbones BW.png
Europe yra Heavy Metal grupė. Ją mėgsta visokie metalistai.

Black SabbathDIOScorpionsMetallicaSlayerMegadethAnthraxW.A.S.P.TestamentAC/DCIron MaidenAcceptHelloweenNightwishKing DiamondManowarDeathCannibal CorpseMotorheadGuns N' RosesEuropeJudas PriestBon JoviDiamond HeadWarlockLita FordMercyful FateWhitesnakeTherionNapalm DeathCandlemassSepulturaVenomCeltic FrostMinistryDie KruppsDestructionPanteraMorbid AngelCarcassSodomExodusDeicideAnnihilator

Rock ranka ragai.png