Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Europe

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Europe - žuvėdų vokalinis - instrumentalinis ansamblis.

Europe - the band

Europe - tai grupė tokia, kurią atsimena seni perdylos, o ne kokia nors jums Europos Sąjunga ar dar ten kažkas.

Vokalinis instrumentinis ansamblis "Europa" yra plačiai išgarsėjęs liaudiška daina "Galutinis laiko skaičiavimas atbuline tvarka" ("final countdown"). Žemiau dešinėje - šios dainos gyvasis vaizdo įrašas, kurio rekomenduojame paklausyti.

Taigi grupė išties kaip ir metalas, bet koks gi čia metalas, kai jie visi kaip kokie žydri atrodo, juokingi tokie, nors gal čia kaip tik ir yra požymis, kad visi metalistaи išties gi yra gėjai, na bet skirtingai nuo kitų visokių metalų, tai šitas visai gražus, maloniai klausytis galima, nes nekriokia, kaip kokie durniai.

Tai šisai vokalinis instrumentalinis ansamblis "Europe" tiktai vieną šitą dainą ir tesukūrė, kitos gi liko neįdomios ir niekam nežinomos, tad ir nepopuliarios, taip kad vienos dainos šlovė neblėsta, o pačią grupę dažnas jau ir painioja su dainos pavadinimu netgi. Gal ir neveltui, nes išties kažkoksai paradoksas tikras, kai grupė tik vieną dainą tesukuria. Čia gi jums ne kokie AC-DC ar Metallica, ir netgi ne kokia nors Britney Spears, katra pinigais šeriama, visa nutuko ir per radijo laidas paleista cypčioja nesuprasi, ką, o šedevras, sukurtas grupės "Europe" - neblėstantis ir gyvas širdyse, kaip kokių nors ten Led Zeppelin "Stairway to heaven" ar panašus kažkoks, o gal net labiau.

Taip kad klausykitai ir girdėkitai, su pasimėgavimais jūsų girdimą kūrinį!