Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Iron Butterfly

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Iron Butterfly - vieni iš nelabai stipriai išpopuliarėjusių, bet vieną iš didžiausių įtakų Hard Rock ir ankstyviausio Heavy Metal atsiradimui padariusių grupių. Grojo ant Psychodelic Rock ribos, nusmukusios į kažkokią mistiką, satanizmą ir kažką panašaus. Viena iš keisčiausių, visiškai narkotiškai beviltiškai skambančių grupių, kurių žinomiausias gabalas - "In a Gadda da Vida" reiškia nelabai aišku ką, bet kaip visi nutarė, tai išties koksai tai Šėtonas matyt.

Prisiklausę Iron Butterfly muzikos, vėliau Black Sabbath bandė sukurti kažką panašaus, bet pavyko ne išsyk, tačiau jau pirmame albume irgi dainavo kažką panašaus į "In a gadda da vida", kur maždaug "My name is Lucifer, take my hand".

Taigi, nors daugeliu muzikos elementų Iron Butterfly labiau primintų kažkokias apsinarkašinusių hipių grupes iš 1960, realiai jie daug kuo buvo panašesni į ankstyvą Heavy Metal ar netgi kokį nors Doom Metal, atsiradusį žymiai žymiai vėlesniais laikais.


Rock ranka ragai.png
Iron Butterfly yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png