Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Def Leppard

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Def Leppard, kai tik susikūrė, buvo laikoma Heavy Metal grupe, tačiau jau po vieno ar dviejų albumų smarkiai sušvelnino savo gitaras, palinksmino visą savo muziką ir tapo vienais iš garsiausių Hard Rock ir anuomet taip dar vadinto Pop Metal atlikėjų, nes visus labai džiugindavo.

Hitai pas Def Leppard pakankamai panašūs tarpusavy, o muzika - irgi kiek nusukta į savą nišą, tad daugelis Def Leppard mylėtojų klausosi vien tiktai Def Leppard ir daugiau nieko.

Tasai Def Leppard mylėtojų užsiciklinimas vien ant Def Leppard būna toksai ryškus, kad Youtube netgi buvo pastebėtas Def Leppard fenomenas: jei tik susirandate ir pasileidžiate nors vieną Def Leppard gabalą, daugiau jokio kito atlikėjo automatiniame pleiliste nebus, vien tiktai Def Leppard. Tiesiog Youtube algoritmai renka statistinius duomenis apie tai, ką dar klauso žmonės, kurie klausė kokį nors gabalą, ir tada automatiškai generuoja atitinkamus pleilistus. Tai pasirodo, kad tie, kas klausosi Def Leppard, daugiau nieko išvis neklauso.

Šitas fenomenas nėra visiškai unikalus - pvz., tokia švediška grupė, kaip Roxette irgi bent jau vienu metu turėjo visai panašų fenomeną, tai irgi įsijungus kokį nors gabalą, paskui tik Roxetter ir būdavo. Tačiau Roxette atveju tas fenomenas buvo mažiau ryškus, nei Def Leppard - gal dėl to, kad gabalų būdavo mažiau.

Bendrai tai Def Leppard labai nebloga grupė ir rekomenduojame juos visiems, kas nori malonios foninės Hard Rock muzikos, kuri nedirgintų, būtų melodinga i tinkama įvairiems atvejams. Puikiai tinka mašinos ar telefono pleilistui.


Rock ranka ragai.png
Def Leppard yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png