Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


KISS

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

KISS - puikiai žinoma grupė, kur groja ir dainuoja klounai, o dar ir pyderai matomai, nesgi nu tokie jau kažkokie nevykę, kad net neaišku, kokia ten jų orientacija. Kažkadaise tapę supergrupe, KISS sugebėjo išgarsėti netgis tarp tų, kas jų nei negirdėjo, tai puikus pavyzdys, kad muzika ir garsumas grupės - tarpusavy neturi nieko bendra. Nes gi jei paklausim ko nors, ar žino grupę KISS, tai beveik visi atsakys, kad žino, bet jei paklausim kokį gabalą žino ar netgi duosim paklausyt kokį iš didžiausių KISS hitų, tai visi feilins. Nes išties tai visi težino pavadinimą.

Štai taip ir gaunasi šlovė, tai beje, ir kokia nors Zvonkė tai irgi panašiai šlovinga, nes ją irgi visi žino, bet nežino net grupės, kur ji dainuoja ir nei vienos jos dainos. Tai Zvonkė puikiai tiktų į KISS, nes būtų išsyk daug įspūdingesnė grupė.

O šiaip tai tais laikais, kai KISS buvo populiariausi pasaulyje, tai už juos dar populiaresnis buvo anoksai Alice Cooper, bet jis buvo dar populiaresnis, nes sukūrė bent jau vieną gerą gabalą.

Bet tai kaip ten tuos KISS bevertintume, visgi pripažint reikia, kad savo koncertų įspūdingumu anie vargu ar pralenkiami ar bent jau prilygstami, tad jei kokią grupę reiktų rinkti į pačių koncertiškiausiai įspūdingiausiųjų tarpą, tai galgi KISS ir pretenduotų netgi į pirmąją vietą, prieš juos netgi kokie nors Pink Floyd atrodo gerokai silpnokai. Taip kad faktas, jog KISS yra scenos karaliai - tai jau tikrai.

Tai dar pabaigai siūlom patį geriausią KISS gabalą paklausyt - Rare, incredible performance!!!!!!!!!11


Netiesa apie KISS

Išties čia rašė kažkokie negeranoriai, nes KISS išties yra sukūrę ne vieną superpopuliarų gabalą. Iš jų žinomiausias, aišku, yra toksai "I Was Made For Loving You", bet kaip reikiant topais tapo ir daug kitų - pvz., "Detroit Rock City" ar "Lick It Up".

Netiesiogiai KISS tapo krikštatėviais ištisam kitam žanrui - Glam Metal, kur gal ir kiek šiurkščiau, bet panašiai, o visi yra apsirengę spalvotais drabužiais ir vaizduoja klounus.


Visai kitas KISS

Yra dar visai kitas KISS - tai toksai principas, kuris sako - "Keep It Simple, Stupid!". Tai šito principo esmė yra, kad bet kokį procesą reikia daryti kuo paprasčiau, kad viskas būtų paprasta ir aišku.

KISS principas yra labai svarbus, nes jei procesas bus pripainiotas ir komplikuotas, jo bus neįmanoma suvaldyti. Todėl įvairūs procesistai sako, kad visai lyg ir neoptimalūs procesai yra realiai geresni ir efektyvesni, jei yra paprastesni, nes tada jie yra lengviau valdomi ir optimizuojami irgi geriau. Tai gan didelis paradoksas, kuris stebėtinai gerai pasitvirtina praktikoje.

Nemažai patyrusių procesistų sako, kad labai daug pagerinimų galima padaryti vien taikant du principus - KISS ir SISO kartu. Pastarasis principas sako, kad į procesą turi būti paduodami gera žaliava, nes jei šūdą paduosi, tai šūdą ir gausi. Ir kartu tie patys procesistai sako, kad jei bus nesilaikoma bent vieno iš šių dviejų principų, tai gero efektyvumo tikėtis negalima. Taigi, abu principai turi būti taikomi iš karto.


Rock ranka ragai.png
KISS yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png