Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ozzy Osbourne

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Vienas iš gražesnių Ozzy Osbourne albumų viršelių, Boris Vallejo nupieštas 1986 albumo "The Ultimate Sin" atvaizdas, apie kurį iki šiol visi spėlioja, kas ten per pana pavaizduota, nes grupėje jokios panos tuo metu nebuvo.

Ozzy Osbourne, Ozis Osbornas, dar vadinamas tamsos princu (Prince of Darkness) - taigi tur būt žymiausias visų laikų Hard Rock ir Heavy Metal vokalistas, kaip pradėjęs dainuoti satanistines dainas, dar būdamas Black Sabbath, taip ir tęsęs jas vėliau, ir pradainavęs šitaip dešimtis metų. Jau su pirmu albumu, kurį išleido Black Sabbath, Ozzy tapo žinomu ir įsiminusiu visam pasauliui, nes matyt niekas kitas šitaip sudainuoti nebūtų sugebėjęs.

Neabejotina viena - Ozzy Osbourne yra toksai žymus ir ryškus Hard Rock ir Heavy Metal vokalistas, kad sunku surasti žymesnį ir ryškesnį. Gal tiesiog jokio kito tokio ir nėra, ir nebuvo.


Ozzy Osbourne ir Black Sabbath

Vienok ėjo metai, Ozzy Osbourne nelabai džiugino visus savo nesąmonėmis, nes vis daugiau problemų turėjo su alkoholizmu, tad galų gale, netgi nepaisant to, kad buvo tapęs visišku Black Sabbath simboliu, kokiais 1979 buvo banaliai išspirtas lauk, o į jo vietą atėjo DIO. Tuo tarpu Ozzy Osbourne matyt nustoti dainuoti nesinorėjo, tai anas nutarė pratęsti karjerą pats savaime.

Istorija pasakoja, kad su keliais atlikėjais tiesiog išvyko kažkur į JAV, susirado tenai naują muzikos firmą ir į perklausą nuėjo su savo rinktiniu sceniniu numeriu - atsinešęs balandį, bedainuodamas, nukando jam galvą. Į ką muzikos industrijos vadai sureagavo, iškviesdama policiją ir greitąją pagalbą, kuri išvežė ir paguldė Ozzy į durnyną. Paguldžius gi, paaiškėjo, kad anas nuo ilgalaikio gėrimo patiria abstinenciją, tad šiam užėjo dar ir balti arkliai.

Taigi, daugelis anuo kartu jau buvo pagalvoję, kad Ozzy Osbourne liks prarastu.


Ozzy Osbourne sugrįžimas

Paskui, sužinoję, kad su šituo numeriu Ozzy sutraukdavo šimtatūkstantines minias Europoje, amerikos industrija išsileido baisius pinigus, nes medicina Amerikoje kainuoja neadekvačiai, tačiau kažkaip visgi pagydė jį nuo alkoholizmo kiek per prievartą, o paskui jau įpratino ir šiaip gydytis.

Kiek kitas, kiek mažiau linksmas atvejis įvyko, kai per vieną koncertą kažkoksai fanas numetė Ozzy Osbourne ant scenos šikšnosparnį. Tą pamatęs, Ozzy Osbourne nutarė ir šikšnosparniui nukąsti galvą, bet nepavyko, nes vietoje to šikšnosparnis įsikando dantimis vokalistui į liežuvį. Koncertas tuo ir baigėsi, nes su ištinusiu ir kraujo upelius leidžiančiu liežuviu, į kurį mirtinai įsikabino skraidanti pelė, daininkas dainuoti nebegalėjo. Paskui paaiškėjo dar, kad šikšnosparnis buvo apsikrėtęs pasiutlige, tad dainininkui labai pasisekė, kad jis liko gyvas.

Vienaip ar kitai, taip ar anaip, na o bet tačiau, Ozzy Osbourne tapo vienu iš įtakingiausių Hard Rock ir Heavy Metal atlikėjų, daug metų prabuvo tiesiog ryškiausiu Heavy Metal simboliu. Ilgainiui susitvarkęs su alkoholizmu, Ozzy dar daug metų kūrė kuo puikiausią muziką, tapdamas sunkiai pralenkiama žvaigžde.

Ozzy Osbourne vėlesniais laikais pagarsėjo dar ir kaip geležinės valios atlikėjas, nes netgi būdamas pusiau reanimacinėje būsenoje, visvien gyvai koncertuodavo. Daugeliui įsiminė vienas Ozzy Osbourne koncertas Vilniuje, kur Ozzy dainavo gyvai, tarpais vis įkvėpdamas deguonies per kaukę. Paskui paaiškėjo, kad į koncertą jis buvo atvežtas su neštuvais ir lašeline, o vėl su neštuvais ir lašeline buvo iš ten ir išvežtas. Bet netgi tokioje būsenoje jis dainavo.


Rock ranka ragai.png
Ozzy Osbourne yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png