Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Slade

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Slade - bene pirmi, kurie ėmė dainuoti kažkiek kriokiančiu ir negražiu balsu, varydami visai linksmas, pramogines daineles, kurios buvo ne tiek rimtos, kiek džiuginančios ir kažkokios protestinės. Itin užkabinančios jaunimėlį, paauglius, o ir tuos, kas šiaip nori jaustis linksmais. Nieko rimto, tačiau sodrus ir sunkus gitarų garsas kartu su melodingu bliovimu visus užkabindavo.

Taigi, nors ir nieko per daug ypatingo nesukurdami, Slade tapo vienais iš tų, kurie sukūrė ir foną viso Hard Rock vystymuisi, ir netiesiogiai pridėjo populiarumo Punk Rock muzikai, ir paskui visai sukūrė įspūdį tiems, kas buvo ankstyvo Heavy Metal, o ir Hair Metal kūrėjai. Taigi, galima tarti, kad nors visai nešiurkštūs, savo muzikinėmis aranžuotėmis, paprastomis melodijomis ir taip toliau, Slade buvo daug kuo panašesni į pirmas Heavy Metal grupes. Pakanka išgirsti ir palyginti Slade su kad ir kokiais nors W.A.S.P. ir pasidaro aišku, kas iš ko mokėsi dainuoti.

Šitos grupės dainos puikiai tinka visokiems vakarėliams, kai reikia užvesti publiką ir užsukti šokius - kad ir su tuo gabalu, kur "Slade Cum On Feel The Noize".


Rock ranka ragai.png
Slade yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png