Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Uriah Heep

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Uriah Heep - kadaise apie 1970 tapo vienais iš Hard Rock pradininkų, įnešę į šitą žanrą ir labai daug psichodelinio svaigesio, ir keisto melodingumo, ir visai jau nusvaigimo. Pirmieji keli šios grupės albumai buvo tokie geri, kad tai vienas iš tų labai retų atvejų, kai debilavotų žurnalistų nuvalkiotas žodis "kultinis" čia visai galėtų būti tinkamas.

Tokie skirtingi ir įvairūs gabalai, kaip "July morning", "Dreammare" ar dar kiti - čia tikrai visiškai neeiliniai ir neužmirštami, ir jei jūs pirmų kelių Uriah Heep albumų nepraklausėte bent po kelis kartus, tai mažai žinote apie Rock muziką. Juoba, kad čia pati ta sandūra tarp Hard Rock ir Psychodelic Rock.

Vienok geri dalykai dažniausiai greitai padūsta, tad jau po kokių penketo-šešeto savo egzistavimo metelių Uriah Heep ėmė mėgdžioti patys save, o paskui bandyti kurti kažką baisesnio ir šiukrkštesnio. Taigi, nors vėlyvesniu metu nieko ypatingai gero nesukūrė, visgi tapo ir vienais iš Heavy Metal būdingo gitarinio garso pradininkų.


Rock ranka ragai.png
Uriah Heep yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png