Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Van Halen

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Van Halen - toksai Hard Rock ir Pop Metal gitaristas Eddie Van Halen, kuris iš esmės tapo vos ne pats grupe, nes visai neblogai sukūrė vieną-kitą labai ryškų gabalą, tokį, kaip "Jump", "Why Can't This Be Love" ar "Eruption". Kartu dar pasikvietė tokį vokalistą David Lee Roth, dar kažką - ir gavosi viena iš senų, ilgai gyvuojančių grupių.

Vienok į geriausią popsą įlįst nepavyko, į geriausią Heavy Metal irgi nesigavo, tad daugeliui labiau žinomas, kaip vienas iš Hair Metal atlikėjų. Bet kaip Hair Metal - tai tikrai labai neblogas, nors ir balansuojantis visgi ant tos ribos, kur tik vos vos, gal visgi ir per mažai metalo netgi kaip Hair Metal. Užtat populiarumas geras, muzikos pardavimai gerai eina, tai ir gerai, ko čia dar norėt?

Kaip foninė muzika, Van Halen - nėra idealūs, nes kiek netolygiai, nemonotoniškai groja, bet visvien visai nieko, tad vertas jūsų mašinos ar telefono pleilisto.


Rock ranka ragai.png
Van Halen yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png