Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Survivor

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Survivor - viena iš labiausiai pagarsėjusių, švelnių visai Rock grupių, kurios visą būdingą ritmišką Hard Rock skambesį sušvelnino tiek, kad tasai jau pasidarė priimtinas netgi visai jau pop scenai. Bene labiausiai grupė išgarsėjo su savo gabalu "Eye Of The Tiger", tapusia esminiu gabalu tokiame super populiariame senų laikų filme, kaip Rocky.

Survivor nebuvo grupe, kuri kūrė Hard Rock, bet jie buvo grupe, kuri vis dar kažkiek užribyje buvusį, todėl pop radijo ir TV stočių vengtą Hard Rock stilių sunormino tiek, kad jis tapo tiesiog mainstrymu, tinkamu visiems. Tas ir įvyko 1990, kai Survivor pakliuvo į tą Rocky filmą.

Galima tarti, kad su šia grupe Hard Rock ilgainiui ėmė mirti kaip alternatyvus stilius, o užtat ėmė gyvuoti, kaip vienas iš dominuojančių, visiems įprastų ir natūralių muzikos stilių, kurie visur įprasti ir niekam nekelia pasipiktinimo. Taigi, būtent dėl šio normalizavimo Survivor ir tapo vienais iš svarbesnių Hard Rock atlikėjų.

Nors seni, klasikinio Hard Rock mėgėjai Survivor laiko visai ne Hard Rock grupe, o kažkokia popsine nesąmone, smarkiai prastesne netgi už Motley Crue, Bee Gees ar Bonnie Tyler, visgi šios grupės įtaka yra aiškiai neabejotina.

Hard Rock muzikai Survivor yra tas pats, kas kitai Rock muzikai yra Rick Astley.


Rock ranka ragai.png
Survivor yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png