Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sweet

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sweet - vieni iš ankstyvųjų Hard Rock atlikėjų, apjungę šitą muziką su Glam Rock ir per šitai atnešę į Hard Rock daug popsiškumo, smagumo, ritmo ir greičio. Nors dabar jie atrodo kaip kažkoksai popsas ir visai nerimtai, tačiau anais laikais, kai seni perdylos patys dar ropinėjo keturiomis, tai buvo visai smagi ir populiari grupė.

Vienas iš žymiausių Sweet gabalų - toksai "The Ballroom Blitz", kuris yra toksai popsinis, kad sugeba užknisti jau iš pirmo karto, tačiau jį per Vakarų radijo stotis sukdavo ir sukdavo tiek daug kartų, kad jis paskui genetiškai persiduodavo kitiems žmonėms, netgi dar negimusiems, nes negrįžtamai pažeisdavo žmonių smegenis. Kitas gabalas, "Fox On The Run", buvo gal sunkesnis, ir link labiau Hard Rock, bet visvien nemenkai popsiškas.

Kitą gi vertus, tokia popsiška grupė gal ir pasiekė to, kad Hard Rock pasimatė, kaip nebūtinai šiurkštus muzikinis antistilius, o kaip būtent smagi, džiaugsmo duodanti muzika.


Rock ranka ragai.png
Sweet yra Hard Rock grupė. Šitą tiktai seni perdylos gali pilnai įvertinti!

Black SabbathLed ZeppelinDef LeppardSweetNazarethUriah HeepSladeDeep PurpleAC/DCAerosmithVan HalenKISSIron ButterflyHeartAlice CooperDIOSurvivorThin LizzyRainbowZZ TopOzzy Osbourne

Rock-elektrine-gitara.png