Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Cigaretės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Cigaretės pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Cigaretės turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png
Rūkymas kai jau įsisenėja, tai jau nesupaisysi...

Cigaretės - tai tokie popieriniai vamzdeliai, prikimšti narkotinės žolės, dažniausiai - tabako, nors kartais - ir žolės, tad visai ir populiarios jos, nes ir vargt nereikia, kaip su pypke, ir kainuoja pigiai, o ne kaip cigarai, taip vat ir kitais atžvilgiais patogios, tačiau kenksmingos, kaip ir kiti rūkalai.

Visi žino: nikotinas kenkia ir rūkymas blogai, taip kad už tai, kad jums nikotinas kenkia, jums dedami mokesčiai, kuriuos jūs mokate tam, kad kompensuoti valdžiai tai, kad jums nikotinas kenkia, taip kad žinokit, kad kai sumokat už pakelį cigarečių 7 litus, tai kokie 6 gal litai sumoje mokesčiams tenka maždaug, čia tam, kad jūsų sveikatai geriau būtų. Tai ta proga kai kurie seimūnai jau siūlo, kad būtų nekompensuojamas gydymas už ligas, kurios galimai gali būti sukeltos rūkymo.

Dar rūkymas sukelia Vėžį, kuris prieš tai būna nuleistas iki tam tikro lygio. Vėžį sukelia ir kiti neigiami segmentai: maistas, oras, gėrimai, ne gėrimai, ir dar velniai žino kas. Taigi tarp jų yra ir rūkymas.

Rūkymas labai negražu ir bjauru


Pipedijai žinomos cigaretės ir į jas panašūs daiktai

Yra begalė visokiausių daiktų, kurie įvairiai primena cigaretes. Be abejonės, bendras visų tų daiktų bruožas, pagal kurį galima jas atskirti - tai, kad jos visos yra cilindinės, aplvalainos ir pailgos. Būtent šiuo faktu remiantis, kovotojai prieš rūkymą atskiria cigaretes ir jų panašumą, todėl jas ir draudžia. Nes taip yra saugoma visuomenės sveikata, dorovė, moralė ir dvasinis paveldas.

Pipedija neabejotinai žino šias visokių cigarečių ir į jas panašių daiktų rūšis:


Įvairios cigarečių rūšys

Taigi puikiai žinom įvairiausių senų irgi naujų rūšių cigarečių, apie kurias ir pasakyt nemažai, ką turime. Nors aišku, gal ir nusišnekame, nes taip jau esame įpratę:

... Gal ir dar kažkokių prisiminsim.