Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Plonos cigaretės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Plonos cigaretės pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Plonos cigaretės turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png

Plonos cigaretės - tai visos tos, kurios plonesnės už paprastą cigarečių kalibrą, kuris kaip žinia yra lygus 7,62 milimetro ir atitinka populiariausių kulkų išmatavimus, o tai yra todėl, kad cigaretės žudo žmones. Todėl plonos cigaretės atitinka mažesnį kalibrą, kuris ne toksai efektyvus.

Tuo pagrindu, siekiant uždrausti neefektyvų, lėtą, vangų žmonių žudymą suplonintomis ir patraukliau atrodančiomis cigaretėmis, reikia uždrausti kaip antihumanišką, nenormalų ir prieštaraujantį Europos Sąjungos biurokratinėms normoms.

Tuos visokius rūkalių aiškinimus, kad plonos cigaretės ne tokios storos, reikia laikyti įrodymu, kad rūkaliai jaučia joms padidintą potraukį. O jau tai yra įrodymas, kad rūkaliai tampa rūkaliais, kadangi yra patrauklesnės ir plonesnės ccigaretės. Kaip žinia, jos ne tokios baisios, kadangi yra plonesnės. O kaip visi žino, plonesnės kulkos sukelia mažesnes žaizdas. Todėl plonos cigaretės skatina rūkyti.

Remiantis šiuo įrodymu, Europos Sąjungos kovos prieš rūkymą aktyvistų vardu reikalaujame uždrausti plonas cigaretes, nes jos ne taip šaudo, ne taip žudo ir yra nepakankamai mirtinos.

Tuo pačiu reikalaujame neatlaisvinti normų, draudžiančių benikotines cigaretes, o jas dar labiau sugriežtinti. Taip pat reikalaujame uždrausti visus daiktus, panašius į cigaretes.