Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Daiktai, panašūs į cigaretes

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Daiktai, panašūs į cigaretes pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Daiktai, panašūs į cigaretes turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png
Kažkada senovėje tokius saldainius platino tiems, kas bando mesti rūkyti: pakelis primena cigarečių pakelį, iš jo išsitrauki ploną šokaladuką ir suvalgai, taip kuriam laikui apsiramindamas

Daiktai, panašūs į cigaretes - tai visokie kovos prieš rūkymą dėka uždrausti pailgi ir apvalaini cilindro formos daiktai, kurie kažkam kokias nors cigaretes primena. Kitaip tariant - tiesiog bet kokie faliniai simboliai.

Kaip žinia, dar garsusis Froidas įrodė, kad kur tik apvalainas ir pailgas - tai pimpalas. Todėl neabejotina, kad į cigaretę panašiausias daiktas yra paprastasis bybys. Todėl galime jau neabejoti, kad kokie nors kovotojai prieš rūkymą greitai atras, kad rūkymas yra siejamas su kažkokiu ten čiulpimo refleksu ir oraliniu erotizmu, o tada jau uždraus bet kokius pimpalus ir ims kovoti prieš pornografiją.

Neabejotinai uždrausti ir dar prieš kokį dešimtmetį išnaikinti iš visų parduotuvių daiktai - tai pailgi, į cigaretes panašūs šokoladiniai saldainiai. Tačiau nuo tų laikų poreikis draudimams auga ir kovotojai su rūkalais žvalgosi, ką čia dar uždraudus, nes šokoladas matyt pernelyg menka smulkmena.

Atskira ir labai svarbi daiktų, panašių į cigaretes rūšis - tai į cigaretes panašūs žaislai, skirti nelegaliems tabako propagandos žaidimams.


Pipedijai žinomi į cigaretes panašūs daiktai

Mes neabejotinai žinome visokių daiktų, kurie cigaretes primena, nes yra apvalainos cilindrinės formos, todėl kovos prieš rūkymą rėmuose turėtų būti uždrausti:

Ir žinoma, kad panašiausi į cigaretes yra vibratoriai, o dar panašesni yra pimpalai ir išvis bet kokie faliniai simboliai.