Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Froidas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Viena froidynė: „kalbos riktas“. Pagal Froidą, riktas - tai kai pasakai vieną dalyką, bet turi omeny kitą dalyką padaro būtent susimaišančios mintys neleidžia laisvai galvoti, nes mintys susipainioja žodžių kratinys viską išverčia taip gaunasi kognityvinis disonansas arba dar kažkas.

Sigmund Freud, dar žinomas kaip Froidas - visų mylimas ir mėgstamas korifėjus, katro giluminėmis idėjomis ir pati Pipedija pagrįsta: sukelti kognityvinį disonansą, o per tai - frustraciją ir galų gale - neurotinio komplekso išgijimą vat tokį vat!

Tai čia jau visai neabejotinai Pipedija apie save skelbiasi, kad čia jau akivaizdžiai psichoterapija kažkokia, kuri ilgainiui atvers dvasingumo klodus ir skyles į paralelinę Visatą beigi tikrą praregėjimą, o ir pasąmonę išlaisvins, čakras pravalys ir energetiniai srautai bus išjudinti!

Gi šiaip dar liaudyje Froidas žinomas keliais įdomiais atradimais, katruos dažnas suvulgarina, o išties gi čia jokio vulgarumo, o tik mastymo ypatybės tokios:

Ir taip toliau, kaip sakant - visa šitai vadinasi psichoanalizė.

Tai dar turim pastebėti, kad šimtą metų visokie oluchai bandė Froido teorijas paneigt ir nieko taip ir nepaneigė, o tiktais atrado krūvas naujų įrodymų beigi papildymų.

Pats Froidas gyvenimo pabaigoj teigė, kad visa ką yra prirašęs yra visiškas kliedesys ir briedas, bet jo niekas jau nebesiklausė, nes masės pasekėjų būtų nebeturėję ką veikt. Be to, apie bybius slypinčius galvoj rašyt traktatus visiems įdomiau, nei kankinti šunis kaip kokiems Pavlovams.