Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aromatizuotos cigaretės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Aromatizuotos cigaretės pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Aromatizuotos cigaretės turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png

Aromatizuotos cigaretės - tai visokios ten, kur geresnį kvapą turi ir dėl to ne taip smirda visokiais rūkalais, taip kad ant rūkalių tada visi ne taip keikiasi, nes nepatiria pasibjaurėjimo. O ir patiems rūkaliams tada ne taip bjauru, nes taip yra ne taip bjauru.

Ko tai susinervino Europos Sąjunga ir kažkokie kovos su rūkymų apologetai, kurie ėmė aiškinti, kad tos cigaretės, kurios ne taip smirda - tai kažkaip kenksmingesnės ar tai rūkyt skatinančios. Tai pasiuto kažko ir nutarė uždrausti viską, kas papuola. Už tai dabar visi su nerimu laukia, ką ten biurokratai iškrės, nes negi reiks cigaretes pirkti iš kontrabandos?

Dažniausia aromatizuotų cigarečių rūšis - tai mėtinės cigaretės, tačiau senu pypkinio tabako gamintojų papročiu dabar jau būna ir kiti aromatai. Gi dažniausi - tai vyšnių, obuolių, vanilės ir slyvų.

Aromatizuotų cigarečių kvapas puikiai žinomas visiems, kas yra uostęs, kaip kvepia sukamasis tabakas - anasai gi nesmirdi, tad ir nepatogumų nekelia. Tačiau be abejonės, siekiant uždrausti nesmirdėjimą ir skleidžiant smirdančių dujų propagandą, bet koks tabako aromatizavimas turi tapti nelegaliu.