Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mėtinės cigaretės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Mėtinės cigaretės pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Mėtinės cigaretės turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png

Mėtinės cigaretės - tai tos, kurios yra su mentolu, kad kvepėtų maloniau, smirdėtų mažiau ir ne taip graužtų. Prieš daugel metų šias cigaretes sukūrė kažkokie tabako pramonininkai, kurie sugalvojo, kad blogai, kad aplinkiniams rūkaliai smirda ir reikia kažką su tuo daryt. Štai ir išrado mėtines cigaretes.

Išradinas tikrai geras, nes štai būdavo, kad rūko kažkas paprastas cigaretes ir vanialina aplinkui lyg bezdalais. O kai mentolas kvepia mėtomis ir validolu, tai išsyk ne taip bjauru pasidaro.

Štai dabar gi viskas keičiasi ir eurobiurokratai stumia naują pasiūlymą, kad visiems gyventi būtų maloniau: mėtines cigaretes reikia uždrausti, kad vėl visi rūkaliai smirdėtų ir nebūtų jokių ten nesmirdančių. Nes mėtinis kvapas yra nenatūralus ir pernelyg pagerina cigaretes, todėl paskatina visus rūkyti, nes rūkaliai specialiai rūko tam, kad kuo labiau visur smirdėtų, ypač jei rūko mentolą.

Pagerbkime tylos valandėle puikų ir visus džiuginantį ES sprendimą, nes visi trokšta užuosti kuo daugiau natūralios tabako smarvės.


Kitos draudžiamos cigaretės ir rūkalai