Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tabakas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Stop-rukymas-tabakas-cigarete-nerukoma.jpg
Tabako propagandistų rašliava, nes Tabakas pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Ta proga Pipedija kviečia gydytis nuo narkomanijos ir nerūkyti, nes lašas nikotino - milijonas žuvusių smegenų ir nunuodyti arkliai, todėl rūkyti nesveika. Tai yra rūkorių pagalbos šauksmas, bandan pateisinti jų skleidžiamą pasyvų rūkymą, nuo kurio žūsta 10 kartų daugiau žmonių, nei nuo aktyvaus rūkymo. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius visoms cigaretėms, o taip pat kad Tabakas būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukuole-ruko-cigaretes.jpg

Tabakas - tokia žolė, kaip ir kenksminga, tačiau brangiai kainuojanti, nes akcizas didžiulis, taip kad kai jau perkate pakelį cigarečių už 8 litus, tai jau žinokit, kad kokius 6 litų sumokate valstybei tur būt. Taip kad po pakelį rūkantis rūkorius papildomų mokesčių duoda tiek, kad atėjus krizei, iš rūkalių pinigų išgyveno ir nesužlugo visa Lietuva.

O rūkalius taigi labai patogu apmokestinti, nes jie gi yra narkomanai, nes kaip žinia, nikotinas yra narkotikas, kuriuo žudomi arkliai: du lašai ir lavonas.

Dar sako, kad nikotinas sukelia vėžį ir impotenciją, bet čia nekurie gali ir pasiginčyti, ar tai labai jau blogai, nes kiti sako, kad gyvenimas ir taip mirtina liga, taip kad neaišku, kas blogiau.

Užtat, kad tabakui baisūs mokesčiai, tai dabar kontrabanda virte verda, o visokie pasieniečiai ją gaudyte gaudo. O pakol iš Baltarusijos gabenami nelegalūs vagonai rūkalų, visokie kaimiečiai atranda naują verslą: taigi paprasčiausią tabaką augint ir suktines suktis - ir mokesčių valstybei nesumoki, ir pigiai gaunasi, ir natūralus produktas, be jokios ten chemijos.


Tabakas ir GMO nuodai

Taigi garsioji blogerė ir medicinų išmanytoja Justė Latauskienė štai paskelbė tokią žinią, kad vat kaip pasirodo tabakas auginamas, kaip ją čionai ir pacituojame apie tai, ką daro GMO ir visokie sunkieji metalai bei kiti nuodai iš tabako:

Su tabaku dar yra įdomus "gerulis" dalykas. Žemėje vis daugėja vietų, kuriose dirvožemis yra užterštas sunkiaisiais metalais - pvz.: gyvsidabriu. Paimi tabaką, genetiškai modifikuoji kad sintetintų organogyvsidabrinę liazę, specifišką polifosfataze ir dar kokį bakterinį gyvsidabrio transporterį (nu čia galima įvairiai dėlioti) ir gauni tabaką, su dideliu CH3Hg+%. Sėji, imi pinigus už dirvožemio išvalymą.
Kur tokį dėti? O kas draudžia parduoti cigaretėse, nes ant jų gi užrašyta, kad "rūkymas žudo" :D Po to medikai tranko galvą į stalą nesuvokdami kaip žmonės nuodijasi vienais ar kitais sunkiaisiais metalais, o kai atseka iki tokių dalykų firmos ginasi, kad:
a) gamybinė paslaptis ką jie ten dedą ir ko nededa;
b) taigi viskas čiki - legalu, žmonės gi patys žino kad jei rūkys - susirgs.