Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Medicina

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Medicina - toksai esą mokslas, bet išties tai kažkoks neaiškus aferizmas, nes visi žino, kad homeopatija yra geriau, o ekstrasensorika - dar geriau. Todėl visa ta tradicinė gydytojų medicina yra netikra, ją reikia vadinti alopatine medicina ir jos vengti, nes gi žinia - ims dar ir slapta įstatys kokį tai mikročipą, o paskui valdys smegenis su kokia nors 5G antena.

Liaudžiai gi medicina dažniausiai asocijuojasi su visokiomis farmacijos kompanijomis, daktarais žudikais, psichopatais gydytojais, daktarais, lavonais, greitūškėmis ir užkeltomis vaistų kainomis, didesnėmis nei belenkur kitur.

Pipedija gi informuoja, kad tokie požiūriai yra neteisingi, nes jei nebūtų medicinos, tai kas jus gydytų nuo pūlinių, AIDS ir kitų susirgimų?

Taigi medicina kartu su Pipedija jums čia atsako į visus su sveikata susijusius klausimus, netgi į tokius keistus, kaip klausimas apie tai, ar galima šikti per burną, kaip gerti šlapimą, kaip numesti svorio ir taip toliau.


Nauji ir modernūs gydymo metodai

Medicina visiems siūlo puikias gydymo galimybes, o naujausi mokslo išradimai čia jums padės nuo visų ligų pasveikti, netgi tais atvejais, kai atrodo, kad pasveikti neįmanoma. Štai su kokiais puikiais metodais čia jus norėtume supažindinti: