Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pūlinys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Pūliniai)
Jump to navigation Jump to search

Dar būna:


 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Pūlinys - aišku dalykas nemalonus, skausmingas ir šlykštus, gi mediciniškai - tiesiog stafilokokinė infekcija.

O tai dar priklausomai nuo didumo, visokie pūliniai ir pūlinukai skirstomi į įvairias rūšis:

  • Spuogai - tai patys mažiausi, pūlių ten būna dažniau, nei kubinis milimetras.
  • Votys - pūlinių jau turi daug, šiųjų kiekis gali siekti tiek, kiek dešimt ar dvidešimt gerų spuogų duoda
  • Šunvotės - čia jau sunkus reikalas, paprastai pūlių čia būna juntamai daugiau, nei kubinis centimetras, kiekis toks, kad jau įspūdis atrodo šleikštus - tai nei neprimena kokio nekalto spuogo, tai jau kaip nedidelė pūlių pūslė.
  • Piktvotės - šiųjų duodamas pūlių kiekis būna toks, kad pirmą kartą išspaudžiamą karbunkulą pamačiusius žmones neretai net suvimdo. Netgi jei ne gyvai tai pamato, o tiesiog filmuotą medžiagą. Būna atvejų, kai iš vieno karbunkulo operacijos metu išspaudžiama stiklinė pūlių.

Tai vat tokie bendri dalykai, tai čia tik norim pasakyt, kad jei jau kokį gerą pūlinį pasigavot, tai geriau patys savigyda neužsiimkit, o į kokius nors medikus kreipkitės, juolab, kad pūlinių išspaudinėjimas neretai baigiasi išplėstine infekcija su labai nekokiom pasekmėm.