Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Votys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Votis - tai jau stambiau, nei spuogas. Gi spuogas - tai tik plauko maišelio infekcija, o votis jau paprastai pažeidžia ir kokią nors riebalinę liauką, užauga visai nemenka, kaip koks guzas skausmingas su balkšvu paviršiumi, kurį prapjovus ir paspaudus, bėga kruvini pūliai. Gi šiaip jau šito patiems daryti gal nerekomenduotume, nesgi negerai išspaudus, gali gautis ir šunvotė ar net piktvotė, o neduokdie - ir sepsis, tai tada maža jau nepasirodys!

Gi ypačiai nemalonu būna, kai votys apninka jautrias vietas, pažastį kokią, ar tarpukojį kur ant putės ar pimpalo, tai jau būna žiauriai skausminga.

Gi vienintelis būdas nuo vočių saugotis - tai nuolat švariai praustis, betgi ir tai ne visad padeda, nes maža ten ką - ar įdrėskimas koks odoj, ar šiaip koks užsikrėtimas - štai jums ir stafilokokinė infekcija!

Dar gi miežis išties - tai tik mažytė votis ant akies voko...