Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sepsis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Star of life.png  Čia nėra informacija gydymui. Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą menamai medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Sepsis arba septinis šokas - gi dažniausiai tiesiog elementari stafilokokinė infekcija, tokia mums žinoma iš elementarių spuogų.

Gi tiktai vienas mažas skirtumėlis, kad užkrečiamas ne koks nors plauko maišelis, o jau patsai kraujas. Tai aišku ir efektas atitinkamas, kai visas kraujas ima virsti pūlių tirpalu, momentaliai užkrėsdamas visą organizmą, taip kad žmogus per porą dienų numiršta klaikiose kančiose.

Tai čia dar vienas toks dalykas, kad kai jau stafilokokai pakliuvo į kraują, tai jau jie taip greit plinta, kad dažnai ir antibiotikai nepadeda. Tai jei atvejis lengvesnis, tai visgi baigiasi viskas elementaria gangrena, kuri pagydoma, tiesiog amputacija, o vat jei nepasisekė, tai tada jau gydymas užbaigiamas, perkeliant pacientą į gydomąjį morgą, kur jį pagydo gydytojas patoanatomas.

Tai čia dar verta paminėti, kad neretas atvejis, kai sepsis kyla vien nuo kažkokio spuogo ar šunvotės ar netgi supūliavusio danties. Taip kad žinokite.