Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Daktarai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Užliedžiai - kaimiukas Kauno pakrašty - garsėja tiesiog šedevraliu ir retu sovietinio pseudoromantizmo paminklu - žymiąja Daktarų pilimi. Šioji Pilis, kažkuo primenanti nykius individualios statybos pastatus ir kooperatininkų pilaites, tapo tikru epochos simboliu. Turinti šimtų metrų ilgio slaptus požeminius išėjimus bei gilius rūsius, kuriuose buvo kankinami žmonės, pradėta ji statyti dar 1985, o 1991 gerokai perstatyta, o paskui tobulinta ir daugiau kartų, kol įgijo dabartinį pavidalą.

Daktarai - tai būtų gydytojai, bet kad buvo dar ir tokia nusikalstama gauja labai pagarsėjusi. Tai ir apie tuos, ir apie anuos matyt reikia papasakoti. Tai apie tuos daktarus, kurie gydo - tai bus straipsnyje, kur gydytojai, o štai čia - tai tik apie tuos, kur ne gydė, o žmones plėšė ir užmušinėjo.

Tai kaip dabar pasakytų - feikiniai daktarai, nes nei ten žmones gydo, nei kažką gero padaro, o tiktai pinigus iš visų plešia.


Daktarai - buvusi galingiausia Lietuvos gauja

Daktarai arba slabadiniai, senais laikais dar vadinta marksiukų chebra ar tiesiog marksiukai - gi legendinė, labiausiai legendinė tur būt gi visoje Lietuvoje nusikalstama grupuotė, katrosios paslaptis teisėsaugai dar teks ilgai atskleisdinėti. Nors ir žymiai mažesnė, nei Vilniaus Brigada, netgi daugel kart mažesnė, tačiau sėkmingai gyvavusi kelis dešimtmečius Kauno gauja sugebėjo išlikti net ir iki šių dienų, kai buvo suduotas paskutinis jai smūgis - vėl sulaikytas garsusai Henrikas Daktaras. Ir jau šįkart niekas nesitiki, kad gauja, savo praeitį vesdinanti dar išu Tarpukario laikų ar net seniau, kada nors atgaus ankstesnę šlovę...

Gi visos šios grupuotės šaknys įtariamai gi siekia dar Caro laikus, mat jau iš tų laikų žinoma apie kažinkokius dechterius, katrieji su medikais neturėjo nieko bendra, tačiau užsiiminėjo tais laikais populiariomis skalbinių vagystėmis. Gi Tarpukariu šioji šeima, jau pasivadinusi daktarais, tik tvirtėjo, kol pokario metais tapo vienais iš didžiausių banditų, vienas jų tapo netgi vadinamuoju teisėtu vagiu senųjų (tikrųjų) visos Sovietų Sąjungos teisėtų vagių tarpe, o šiųjų gi tebuvo vos gal kelios dešimtys - tai buvo absoliutūs viso sovietinio nusikalstamumo vadai. Taip ir paties Daktarų suklestėjimo vadas Henrikas Daktaras - irgi tapo nusikalstamumo lyderiu dar gerokai iki Lietuvai atkuriant nepriklausomybę.

Gi žinoma dar, kad dar sovietiniais 1986 metais, kai buvo organizuojamas garsusis Daktarų gaujos suėmimas, kriminalistams teko viską daryti, apeinant tuometinį Kauno milicijos vadą Juozą Grybauską (dar žinomą, kaip Grybas), mat ir šisai įtariamai buvo su tais pačiais Daktarais susijęs...

Anksčiau sugebėjusi išnaikinti Daškinius, Daktarų grupuotė, kaip kauniečiai sakė, įvedė mieste tvarką. Gi dabar, kai daktarai susodinti, į jų vietą taiko kitos nusikaltėlių gaujos, daugiausiai visoks jaunimėlis - Agurkiniai irgi Kamuoliniai, vėl prasideda klaikios bezabrazijos, kai minios pacukų nesislapstydamos važinėja gatvėmis, muša ir net šaudo į žmones, tuo tarpu nuo seno bejėgiškumu garsėjanti Kauno teisėsauga tiktai skėsčioja rankomis...

Žinomiausi daktarai

Pipedijai žinomi žymiausi Daktarų gaujos nariai:

Be pačių daktarų, buvo ir dar kita gauja, atseit nesusijusi, bet išties susisiejusi - tai Daktariukai, kurie siautėjo Kaune kiek anksčiau, o paskui matyt ir beaugusius daktarus šefavo kurį laiką.