Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kamuoliniai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Kamuoliniai - viena iš naujųjų Kauno nusikalstamų grupuočių, besibazuojanti Aukšuosiuose Šančiuose, nemenka dalimi sudaryta iš jau gerokai iširusių Daktarų likučių. Itin šioji gauja sustiprėjo, kai prie jų prisijungė agresyvi Aguoninių gauja.

Gal ir ne per daug sutardami su Daktarais, šieji visgi jaučia Henrikui Daktarui tam tikrą pagarbą, juolab, kad šisai vis dar nemenkai lemia, kad ir pagautas, o ir patirtį turi gerą, ir ryšius gilius beigi tolimus.

Kamuoliniai garsėja mašinų vagystėmis - šias dažniausiai vagia Vakarų Europoje ir iš ten gabena į Rusiją, prekiauja narkotikais, bando užsiimti reketu beigi kitokiomis visokiomis veiklomis, kartu agresyviai kovodami su kita nauja Kauno gauja - Agurkiniais. Po to, kai vidur Kauno kilo didelis susišaudymas tarp Kamuolinių ir Agurkinių gaujų narių, buvo suimtas ir Kamuolinių vadas Kamuolys - Giedrius Janonis.

O tai dabar nauja byla, kaip kažkokį verslininką terorizavo ir šantažavo, buvo du kartus pagrobę, atėmė šimtus tūkstančių, sulaužė to verslininko kojas, žiauriai sumušė ir peršovė jo sūnų, o gyvenimo draugės veidą apipylė rūgštimi, kraupiai sužalodami. Tai dabar gaujos vadeivos teisiami, bet kaip ten baigsis - ateitis parodys.

Pipedija žino šiuos Kamuolinių gaujos narius:


Dar žr.

Kitos kamuolinių sąsajos gali būti dar ir įdomesnės, nes sklando kokie tai gandai apie tai, kad čia įveltas anoksai Bakanas ir Drąsius Kedys gali būti. Kaip viena iš gandonešiškų versijų pasakoja, čia buvęs išgryninimo biznis: vogtos mašinos į Rusiją, o iš Rusijos - lapių kailiai kažkokie, nes pinigus legalizuoti sunku gaudavosi. O jau tasai kailių verslas leisdavo pinigus paversti tikrais ir legaliais. Tik paskui susipjovę dėl nepasidalintų lėšų, užvirė visą istoriją.