Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ekstrasensorika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Ekstrasensorika - tai tokia kosminė energetika, kur kažkokie tai energijos srautai ir auros veikia žmones bei kažką ten dar. Tai toksai alternatyvus gydymas su alternatyvia medicina, kur būna ekstrasensai, o kartais dar ir kažkoksai energetinis vanduo, kuris veikia netgi dar geriau, nei homeopatija. Šitą ekstrasensoriką puikiai žino ajurvedinė medicina, o taip pat dar ir kinų medicina, kuri šituos dalykus papildo akupunktūros metodais.

Be to dar ekstrasensorika leidžia ne tik medicinoje atlikti gydomuosius seansus, bet ir išburti ateitį, o taip pat surasti visokius paslėptus daiktus, panaudojant virgūles, o taip pat vidinį regėjimą, kuris atsiveria, kai prasiveria čakros ir įsižiebia paslaptinga trečioji akis.

Taip pat gerai žinoma, kad žmonėms tokius gebėjimus suteikia kosminės civilizacijos, o taip pat ir reptilijanai, kurie perduoda šias žinias išrinktiesiems. Tikrieji reptilijanai ne nori sunaikinti ir užvaldyti žmoniją, nes ji niekam jiems nereikalinga, jie aukščiau už tai. Tikrieji reptilijanai nori perduoti žmonijai dvasines žinias, padidinti dvasingumą ir pakelti žmones į aukštesnį energetinį žinojimo lygmenį.

Tiktai išrinktieji pilnai gali įvaldyti aurų matymą ir valdymą, tokie kaip Baltoji brolija, nes tai yra slaptas mokymas.