Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alopatinė medicina

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Alopatinė medicina arba alopatija - taigi ta paprasta tradicinė medicina, kuri nuo visko ir pagydo, skirtingai nuo kokios nors homeopatijos ar kitos alternatyvios medicinos.

Patį pavadinimą - "alopatinė medicina" sugalvojo 1810 metais toksai šarlatanas ir sukčius Samuel Hahnemann, kuris pardavinėjo žmonėms praskiestus vaistus. Pradžioje keliagubai praskiestus, paskui - ir dar labiau praskiestus, taip darydamasis sau biznį. Nes kuo labiau praskiedi, tuo mažiau žaliavų, o parduodi taigi taip pat brangiai.

Tai va, tasai Samuel Hahnemann buvo kažkaip pričiuptas su tais vaistų skiedimais, tai ir išrado viską paaiškinančią teoriją - homeopatiją, kad esą kuo labiau praskiesi, tuo geriau veiks. O visus jį puolusius išvadino alopatais, nes čia kažkokia tokia alopatinė medicina ir alopatai, kurie pikti ant jo mokslinių išradimų.

Tai štai taip nuo to laiko ir galima atpažinti, kur koks nors šarlatanas ar šiaip durnius aiškina apie mediciną - visą normalią mediciną jis vadina alopatija, o visokias nesąmones, kaip alternatyvi medicina - vadina, pvz., holistine medicina.