Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Simfoninis metalas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Simfoninis metalas dar viena nuostabi metalo atšaka čia kaip metalas ir simfonija viename. Dažniausiai tokio metalo grupių lyderės būna neapsakomai gražios merginos ir moterys nors dažniausiai tai gotės. Dėl gotiško muzikos ir įvaizdžio panašumo dažnai šie žanrai yra maišomi. Aišku ne visi pripažįsta šitą žanrą už metalą, dėl pasitaikančio supopsėjimo, nors ir metal-archives.com ir Metal Hammer pripažysta ir gerbia.

Atsiradimas

Atsirado tai beveik ir netyčia kai metalo grupės panaudojo sintezatorių įdomiems garsams sukurti, bet tikrasis simfoninis metalas naudoja kelis dešimties žmonių orkestrą ir dar chorą jei jau labai tikras. Deja dėl finansinių sumetimų net tikros simfoninio metalo grupės yra priverstos orkestrus ir chorus pakeisti sintezatoriumi ir fonograma.

Išsišakojimai

Šis stilius yra dalinai suskaldytas į sub žanrus tokius kaip simfoninis death metal, simfoninis black metal, simfoninis power metal, ir žinoma simfoninis gotikinis metalas.

Poseriai

Taigi ne visos grupės laikomos simfoniniu metalu yra išties simfoninis metalas. Liaudyje yra papalitusi tokia nuomonė kad Nightwish tai simfoninis metalas, o tai visiškai netiesa. Pastaroji grupė žanrui buvo priskirta dėl operinio Tarjos Turunen balso ir sintezatoriumi sukurtų simfoninių garsų, bet tai šios grupės nepadaro simfoniniu metalu. Nightwish yra power metal ypač po to kai Tarja paliko grupę. Viena tikriausių simfoninio metalo grupių turbūt būtų Epica.