Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Triukšmas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Triukšmas - Dibilų dažnai naudojamas terminas apibūdinti sunkiajai muzikai. Kadangi pastaroji yra labai sudėtinga ir smegenims tenka nemaža apkrova apdirbant tokios informacijos srautą, o žinome kad dibilai yra durni ir jų smegenys nepajėgia apdoroti šito nuostabios muzikos srauto. Tai jei vadina triukšmu metalą ir rocką. Negali ilgai klausytis nes smegenys tiesiog yra perkrautos ir suteikia nemalonius jausmus. Pasitaiko kad ir galvą į sieną pradeda daužyti ar kaip kitaip pabėgti nuo triukšmo.

Yra ir kita reikšmė kurę naudoja ne tik dibilai. Pavyzdžiui jei pas kokį alkoholiką kaimyną vyskta rasborai, dūžta lėkštės, lūžta stalai tai tie neaiškūs garsai vadinami triukšmu. Reikėtų skambinti policijai tokiu atveju. Tik nesakykit kad dėl triukšmo kviečiat, nes policininkai gali pagalvoti kad jūs dibilas ir kviečiat dėl to kad kaimynas metalistas koks.

Yra dar toks muzikinis žanras - triukšmas(noise) jis taip vadinamas dėl to, kad net metalistai jį triukšmu pavadintų, nors patys tik triukšmo ir klausosi...


Dar žr.