Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Račo sąrašas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai tokis puikus plakatas apie Sąračą išplito kažkur, tai paskui Artūras Račas nusipaišė maikutę kažkokią ir su ja atėjo į bendrą laidą kartu su Algiu Greitai filmuotis ir pasakė, kad rankos jam nepaduos ir jis yra toliau negu užribis, ir visi kurie tame sąrače - tai irgi tokie patys

Račo sąrašas arba kaip kokie tai troliai užvadino, tai sąRačas, buvo pradėtas rašyti, vos prasidėjus 2013 metams, nes vos besibaigiant 2012 metams, toksai Algis Greitai ėmė ir paskelbė Šūdų nominacijas, tai vat ir gavosi najiezdai ir atsakai kaip tik metų sandūroje, kas ir žymi, kad Naujieji metai bus ne kokie nors gyvačių metai, kaip mums pranašauja įvairūs kiniečiai su savo feng šui, o šūdų ir išviečių metais!

Kadangi įtariame, kad pilnatys anksčiau ar vėliau baigsis ir šis nuostabus sąrašas amžiams dings iš internetų, o autorius vėlei bus šinkinamas visokių etikos žinovų, taigi nusprendėme istorijai įdėti kiek cenzūruotą skrynšotuką idant visi prisimintų kaip

Taigi, gerbiamas Artūras Račas ir paskelbė, kad paskelbs visą tą sąrašą visokių fekalijų mėgėjų, katrie mėgsta šūdus, o tą sąrašą suregistruos ir paskelbs Račo bloge! Dargi sakė kad šiais šūdų gurmanais visaip domėsis ir skelbs visokių įdomių detalių, pradedant trusikų dydžiu ir baigiant banko sąskaitomis Šveicarijoje. Beje, kad iš sąrašo būtum išbrauktas užtenka, pasirodo, tik parašyti, kad labai atsiprašai Račo už tai, kad Algis Ramanauskas priskyrė jįjį 2012 Metų šūdai nominacijai "Metų durnius" ir gali gauti indulgenciją tame Sąraše nebūti (beje, sklinda gandai, kad tam pakanka tik užsisakyti BNS koresondenciją, ar šiaip sumokėti 10 litų). Nepaisant to, atsiranda krūvos dibilų, kurie prašosi įtraukiami į Sąrašą, ir tokiųjų kaip tais regis daugiau nei anųjų.

Upd. Praėjus parai po fekoniekadėjų sąrašo paskelbimo, jisai jau talpiną virš 500 asmenų ir dar žada plėstis.

Upd. Fekoniekadėjų sąrašas staigiai sutrumpėjo iki 499 narių, A.Račas filosofiškai mąsto - lygiai trys personos pasiprašė pašalinami iš sąrašo - ar čia daug ar mažai? Bet tuo pačiu metu tauta piktinasi Raču, kad anas visiškai ignoruoja prašymus papildyti sąrašus savo duomenimis ir tik trina juos lauk.

Upd. Sąračas sparčiai pildosi - jau 632 daugiausia naivūs ir neatsargūs piliečiai, o pats Račas prakaituoja sąračą pildydamas nespėriai, nes sakosi neturi daug rankų ir nėra kas padeda (bybiu juk tokio preciziško darbo nepadarysi!), bet žada priimti visus prašymus dėl įtraukimo, įskaitant ir pateiktus telefonu. Be to Račas dar paskelbė kokiątai deklaraciją visokioms etikoms, kurioje nurodė organizuoto nusikalstamumo požymius - esą esą Metų šūdai nominacijas kurpė ir platino ne vien tik Algis Ramanauskas, bet ir Audrius Bačiulis su Užkalniu[1]

Upd. Jau štai sąračas buvo paties Artūro Račo pavadintas sąraču ir pažadėti 5 litai už tai, kad toks geras pavadinimas. O dar visas sąračas sename pavidale buvo kažkodėl ištrintas, užtat jau nauju adresu paskelbtas vėlei, pilnas naujų papildymų - dabar jau net 719 žmonių!

Upd. Sąračas pildosi lėtėjančiais tempais - per porą gal jau dienų tepasipildė pora dešimčių žmonių, kas yra menki kiekiai, dėl ko pasklido gandas, esą gerbiamas redaktorius jau nesusitvarko su turimais žmogiškaisiais ištekliais, todėl nesugeba ir supildyti teisingai - vos 740 žmonių dabar ten tėra.

Upd. Štai jau sąračas turi 783 visokius atmatas ir galimai kitokius įrašus, taip kad vis dar pildosi ir artėja prie daugiaženklių skaičių. Gi tuo gi tarpu dar įvyko keistas kažkoks susitikimas, kur kažkokia TV parodė, kaip Artūras Račas ir Algis Ramanauskas visai nepiktai bendravo ir aptarinėjo, kuo skiriasi pasakymas "idiotas" nuo kažkokio kito pasakymo. Tai pasirodė, kad jokio konflikto čia kaip ir nėra, nes muštynės nekilo.

Upd. Štai jau netgi 824 dalyviai Račo sąraše, taip kad sąrašas vis dar pildosi ir tikrai jau neliks nei vieno, kas būtų jo išvengęs neteisingai, nes bus įtraukti į jį visi, kas tiktai to nusipelnė.

Upd. Štai jau pasiekė sąračas 878 ir jau netgi sąračo numeriai ėmė nebesimatyt, nes jiems vietos trūksta, taip kad gal visgi rekordus ir pasieks, nes štai taip vat po truputį šitaip sąračui besipildant, galų gale bus surašyti galimai visi šlykštūs konservų pakalikai vienon vieton, kad visi atpažintų!

Upd. Štai ir 911 jau narių - Artūrai, greičiau duok tūkstantį, mes laukiam jubiliejaus - tada štai ir bus visa galia, nes tai jau bus keturženklis skaičius, jau tikras pasigėrėjimas ir naujas lūžis sąrašų sklaidoje!

Upd. Ura! - Sausio 13-osios proga fekoniekadėjų sąrašas pasiekė 1000 ir daugiau! Tai puikus Metraštininko pasiekimas, beje, matomai visiškai atsitiktinis, nes Sausio 13 anokia čia ypatinga diena, nebent esi kokia apgailėtina mažuma, ne pilnatis gi.

Upd. Jau dabar 1598 žmonės, o sąrašas vis dar pildosi matyt...

Sekite naujienas ir laukite papildymų - greitu laiku, jei tik visiems seksis, tai sąrašas pasidarys rekordinis, viršys 1000, o paskui net ir 9000!

Upd. Sąrašas jau labai didelis, toks didelis kad net nebeįsimato kiek didelis, bet jau kažkur netoli turbūt over nine thousand, kitaip sakant melejonas minus vienas.

Upd. Sąračas po truputį vis dar auga - 2015 metų viduryje jau jame buvo 1639 žmonės

Beje, planuojama, jog kai į sąračą bus sutraukti visi Lietuvos fekoniekadėjai, sąračas įgaus tarptautinį mąstą, o kai ir tarptautinė erdvė bus sukoreguota į savo vietas, bus imtasi tarplanetinės veiklos ir į sąračą bus įtraukti visi Mėnulio, Marso ir kitų planetų gyventojai, kurie jau yra įžeidę didį Metraštininką bendravimo su juo metu, arba dar įžeis.


Račo sąrašo dalyviai

Be abejonės, čionai viso to sąrašo paskelbti negalime, nes jam galioja gal autorių teisės, o ir šiaip labai daug vietos jis užima, o keičiasi nuolat pildydamasis, tai tiktai svarbiausius narius, kurie atpažinti Pipedijoje, čionai parašysime, nes netikėtai įspūdingai viskas čia atrodo, taip kad ne šiaip sau:

Taigi šitie paminėtieji jau ir Pipedijoje aprašyti, taip kad aiškiai jau apsišvietę, taip kad jau gal jiems čia ir taip vieta, taip kad čia jau gal ir taip ir aišku, taip jau gal čia ir viskas aišku iškart. Čionai galit pasitikrinti, kad šitie patys įrašyti, nuėję į paties Artūro Račo visą originalųjį SąRąČą ir tenai susiradę.

Dar verta pastebėti, kad jei ir ne visas, tai didelė dalis dešiniojo trolibano tenai surašyta.

Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.