Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


9001

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Over nine thousand)
Jump to navigation Jump to search

9001 - akivaizdžiai yra daugiau, nei 9000, kitaip tariant - It's over nine thousand!. Populiari anglakalbiuose internetuose mėmė užvaldė pradžioje 4chan, o paskui tapo žinoma visuotinai. Kadangi lietuviškas pasakymas "melejonas", skirtingai nuo 9000 ar 9001 yra neapibrėžtinis skaičius, tai anas tinka ir 9000, ir daugiau, kaip 9000 pavadinti, taigi čia tokie lietuvių kalbos privalumai ir trūkumai. Kita vertus, visada vietoje melejono galima paminėti melejonus, kas yra dar daugiau.

Štai dabar po truputį laukiame, kol ir Pipedija pasieks 9001 straipsnį, kad galėtų pasiskelbti - "over 9000"!


Over 9000 kilmė

Prasidėjo tasai over 9000 reikalas dar nuo kažkokio anime filmuko "Dragon Ball Z", kur kažkokie herojai vis mušdavosi, kurdami nuolat visus užpisančias muštynių scenas, kuriose vis kažkokie leveliai būdavo kažko. Tai angliškame šito anime variante buvo maždaug toksai dialogas:

Nappa: "VEGETA! What does the scouter say about his power level?"
Vegeta: "IT'S OVER NINE THOUSAAAAAAAAAAAND!"
Nappa: "WHAT, NINE THOUSAND!? THERE'S NO WAY IT CAN BE RIGHT!!!"

Tarp kitko, pastebėsim, kad čia kita Vegeta, o ne ta labai speciali ir ypatinga Vegeta, kuri Lietuvoje yra toksai svarbus maisto komponentas buduliams.

Po to visokie ten anime mėgėjai ėmė vartoti tą pasakymą, jį vis platindami, kaip reiškiantį kažkokius labai didelius užribinius skaičius. Bet išties pasaulinį populiarumą viskas gavo, kai anokia Oprah Winfrey kartą pareiškė savo garsųjį pareiškimą apie daugiau, kaip 9000 bybių, apie kuriuos perskaitė kažkokiame internetų forume.

Over 9000 - tai visada reiškia, kad kažko yra mažų mažiausiai 9001, o gal ir daugiau - pvz., 9002, 9003, 9004 ar netgi dar didesnis kiekis. Panašiai, kaip melejonas.


Populiarios daugiau, kaip 9000 apraiškos

Nemažai pasireiškimų buvo įvairiausiuose geimuose bei šiaip trolių sukeltuose buzuose, kaipo pavyzdžiui:

  • Turtingiausia JAV telelaidų vedėja ir šiaip moteriškė Oprah Winfrey kartą buvo užtrolinta jos pačios forume, kai užvedus temą apie internetų pyderus, dar vadinamus "internet predators", anoksai save užsivadinęs josefritzl anonimas parašė anai tokį tekstą kapslokais:
WE DO NOT FORGIVE
WE DO NOT FORGET
WE HAVE OVER 9000 PENISES AND THEY ARE ALL RAPING CHILDREN!
Kitaip tariant, pranešimas buvo esą nuo Austrijos veikėjo, pagarsėjusio, kaip nenormalus pedofilas, kuo Oprah Winfrey galimai patikėjo, nes savo laidoje greitai paskelbė pasibaisėjusi košmarą kaip kažkokie pedofilai skelbiasi, kad turi daugiau, nei 9000 pimpalų.
  • Galingiausias Doom ginklas vėlgi buvo ne kas kitas, o BFG-9000, už kurį galingesnio ir nebuvo, nes jei būtų buvęs, tai būtų daugiau, kaip 9000
  • 2001 metų odisėjoje, katra kadaise tapo gilia filosofine kompiuterių ir žmogaus sąveikos bei visokios kitokios nesąmonės pranašyste, paveikusią melejonus, buvo pats galingiausias kompiuteris, turėjęs didžiausią Dirbtinį Intelektą, katras vadinosi HAL 9000

Ir taip toliau, ir taip toliau.