Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mėmė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Šokantis kūdikis (NetBaby arba Dancing Baby) buvo pirma mėmė, išplitusi per visą pasaulį, iki tol tokių virusinių personažų nebūdavo... O tai gi kokiais gal 1996 kokiais buvo, ar tai panašiai kažkur...
Dažniausiai pasitaikančios internetų mėmės visame gražume (Pydermeškio nesimato dėl ir taip aiškių priežasčių).

Mėmės, o kaip liepia sakyti visokie kalbainiai, tai memai. Išties tai nesąmonė, nes kažkodėl negražu sakyti "mėmė", nes esą "memas" kažkaip tai čia teisingiau. Savo esme gi tos mėmės ir memai - tai visokios debilavotos, nupaišytos ar netgi nufilmuotos vizualinės mintys, kurios plinta internetuose ir dažnai už jo ribų. Kadangi mėmės dauginasi kaip virusai, tai plinta apkrėsdamos nekaltus žmones ir juos panaudodamos savo nesveikam plitimui. Kai kurie sako, kad dauguma mėmių gimė interneto šiknaskylėje - 4chan, vienok į lietuviškus internetus bei feisbukus dažniau pakliūna per lietuvišką Reddit.

Vienok bet kuri mėmė yra dar ir kaip ir koks tai ten virusas, katras užkrečia smegenis, o jas ardydamas plinta. Tai čia vienareikšmiškai galima tarti, kad bet kurio mėmių platintojo smegenys yra nemenkai suirę, kitaip tariant diagnozė aiški. Jei kam neaiški, tai išsyk galime paaiškinti: tai oligofrenija, o patogenezė jos - internetai.

Tai jums bet kuri davatka patvirtins, kad mėmių platintojams tiesus kelias į Pragarą, nes nerasi tokios, kuri nebūtų kaip nors bedieviška, eretiška ar bent jau juokinga. Nes kaip žinia, bažnyčia draudžia juoktis, nes juokas yra iš Velnio, kaip ir visas kitas humoras.

Kleckas jums sako, kad reikia sakyti ne mėmė o meme!


Memas, o ne mėmė

Garsusis Kleckas Buržujus visiems aiškiai paaiškina, kad neturi būti sakoma "mėmė", o reikia sakyti "memas". Nes memas - tai toksai kaip mimas, kuris viską įsimena, nes tai yra nuo žodžio "memory" ir "memorability" ir panašiai. Taip kad memas savo esme yra toksai, kur nori ar nenori, įsimena į atmintį, sukurdamas ženklą, per asociacijas vis išnyrantį paviršiuje ir tokia yra visa giluminė semiotika, kuri čia pasireiškia.

Tuo gi tarpu žodis "mėmė" reiškia lietuvių kalboje tiktai visokius mėmes, kurie yra dibilai ir dar asocijuojasi su Mėmeliu bei fašistais. Todėl negalima sakyti "mėmė", o reikia sakyti "memas", nes tiktai tada vidinė semiotika gaunasi teisinga.

Aišku, dabar atsiranda dar nemažai pasipiktinančių, nes kai kurie sako, kad žodis "mėmė" esą reiškiąs kažkokį tai nevykėlį, kuriam viskas nesiseka. Bet kai žmogus taip aiškina, tai akivaizdu, kad jis pats jaučiasi nevykėliu ir tiesiog bijo, kad jei jis ištars tą žodį "mėmė", tai aplinkiniai nuspręs, kad čia apie jį kalba, o ne apie mėmę. Taip susitapatindamas su mėmėmis toksai žmogus ir išsigąsta savęs ir tada ima aiškinti, kad reikia sakyti "memas".

Pagal tokį kvailą neurotišką aiškinimą ir galima atpažinti, kas yra mėmės, bijantys žodžio "mėmė".

Pipedijai žinomos mėmės

... Ir dar krūvos kitų, katras jau užsiknisom aprašinėt visur.

Lietuviškos mėmės

Kartais pasitaiko netgi lietuviškų mėmių. Kai kurios iš jų būna visiškai netikusios, kai kurios - tokios senos, kad jas prisimena tiktai būmeriai, o kai kurios - visgi labai smagios ir neblogos:


Dar kitos mėmės

Mėmių yra ir rusiškų, bet jas težino visai jau visiškai atsilupę boomeriai, kurie iki šiol neišmoko anglų kalbos. Tai būdinga, kad tos rusiškos mėmės yra niekam nesuprantamos, nežinomos ir juokingos tik tiems patiems bumeriams, kurie jas postina. Štai pvz.: