Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rickroll

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Rickroll išties yra Rick Astley - taigi puikiausias būdas, išum 4chan kilęs, kaip kultūringoj formoj ką nors pasiųsti EN, dargi ir taip gi, kad tasai net ir nesuprastų, kad buvo pasiųstas tąja genderiškai abstrahuota kryptimi, ir dargi netgi gal gi ir gi apsidžiaugtų, jei jau visai durnas.

Taip kad jei koks nors dibilas jumeis užpis, tai siųskit jį čionais, o jei jau jus čionais kas pasiuntė, tai jau žinokit, kad to jūs ir vertas galimai :)

Tai kad iš nuorodos nesuprastų, kur pasiųstas, tai vat jums kitas šito paties adresas, kur jei jau nuėjot, tai reiškia, kad esate dibilas visame gražume - Pats įdomiausias ir keisčiausias Pipedijos puslapis.


Rick Astley ir bumeriai

Kadangi rickroll fenomenas prasinešė per 4chan ir Reddit taip smarkiai įstrigdamas, kaip matyt niekas kitas, tai visiškai nususęs ir šūdinas, vos kelis šimtus tūkstančių peržiūrų turėjęs Rick Astley klipas surinko apie pusę milijardo peržiūrų ir kai kažkokie nusenę ir internetų nesuprantantys muzikos kritikai tą pamatė, tai tada nutarė, kad kažkodėl, keistu būdu, šitas šūdinas gabalas yra nesuvokiamai populiarus ir lenkia beveik bet kokią dainą, kokia tik buvo sukurta XXa..

Taigi, rezultatas - šitą juoką visokie bumeriai ir kiti seni perdylos oficialiai paskelbė vienu iš įtakingiausių XX amžiaus muzikos atlikėjų, o jo daina "Never Gonna Give You Up Lyrics" - esą vienas iš žymiausių ir garsiausių visų laikų pop muzikos hitų.

Aišku, kadangi tie bumeriai taip ir neišmoko naudotis internetais ir neišmoks, tai matyt taip ir nesupras, kad čia ne įtakingiausias atlikėjas, o durniausias juokas.

Tie patys muzikos kritikai dar galėtų paskelbti, kad Rebecca Black irgi viena iš įtakingiausių visų laikų žvaigždžių, nes irgi šimtas milijonų peržiūrų.