Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Buržujus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Kleckas Buržujus)
Jump to navigation Jump to search
Čia viena iš mėmių, kur pavaizduotas Buržujus, tiesa, kodėl tai paimta Čiapajevo nuotrauka su juo

Buržujus, dar žinomas kituose sluoksniuose, kaip Kleckas - populiarus blogeris ir internetų žvaigždė, katras kartu su Černiausku išplatino žinomą mėmę apie varškę, o taip pat suorganizavo ir kažkokio alaus užvadinimą Friday, tiesiog pačios Rebbeca Black garbei. Ant pastarojo dalyko netikėtai pasimovė Utenos gėrimai, į kurių internetą plūstelėjo publika iš 4chan bei 370chan.


Buržujus-Kleckas ir memai su mėmėmis

Kleckas-Buržujus pasakoja: "Labai ačiū poniai Kristinutei, esu didelis jos gerbėjas"

Gi šitaip tapęs visokių mėmių žinovu ir netgi egzperdu, Kleckas-Buržujus nutarė pasidaryti iš savęs mėmę pats, todėl ėmė ir sukūrė istoriją apie tai, kad reikia sakyti ne "mėmė", o "meme". O paskui dar susipjovęs su matomai Andriumi Užkalniu, nutarė išvis palaikyti VLKK savo kompulsyviais postūmiais, šitaip imdamas skleisti jau kalbas, kad ne "mėmė" esą turi būti, o "memas".

Tai šita proga paskui Skirtumas paleido kažkokį ten gifą, kuriame Buržujus-Kleckas aiškina, kaip kalbėti. Aišku, šituo pajuokos objektu niekas dar nesibaigė, nes po internetus ėmė sklandyti dar geresnis gifas, kur Buržujus su Hitlerio galva ir kalbonacių paviazke ant rankos daužo katinėlį, ant kurio užrašas "meme".

Upd. dar naujesnis gifas, kurį pasigėdintume čia rodyti, rodo, kaip plika negrė su šakėmis rankose ir kalbonacine paviazke bei Klecko-Buržujaus galva, vykdo žiaurią ciklinę kažkokios katės vivisekciją, po kurios ant šakių pasilieka tiktai ištaškytos žarnos. Tuo tarpu pasirodantis rėksmingas užrašas sako apie tai, kad kas sakys "mėmė" o ne "memas", tą ištis katės likimas.


Viskas melas, o čia teisybė

Buržujus nedarė jokių tenai varškių ar Friday, nes visą tą kiti darė. Štai Friday padarė išties 370chan, o paskui naglas Kleckas gyrėsi visiems, esą tai padaręs jis. O varškė buvo padaryta ne Klecko, o visai kitų žmonių, kokie tai ten Ambrazevičius, Petrauskas ir Šalna, kurių niekas nei nežino, o vėl gavosi eilinį kart, kad Buržujus prisiėmė svetimus nuopelnus.

Taip dar galim prisiminti, kaip anksčiau tasai pats Buržujus prisiėmė nuopelnus už visą triukšmą, kilusį dėl gėjų eitynių, kai visi patikėjo, kad jis buvęs organizatoriumi, o paaiškėjo, kad ne tik ne organizatorius, bet net ir ne gėjus.

Štai kaip išlenda visos ylos iš kapšiukų, kai kažkas tampa Pipedijos herojumi.


Įvairūs kiti visokie žygdarbiai

Anava dar senais laikais Buržujus pagarsėjo savo įpročiais ant padorių interneto portalų per kažkokius ten hakerius įsilaužt ir tada pripaišyt žalių bybių. Tais laikais dar visokiais nelabai padoriais internetiniais pokštais pagarsėjo anoks blogas, užvadintas kaip Buržujaus rašinėliai.

Vienok matomai polinkiai pas Buržujų pasikeitė, tad švieži gandai sako, kad užsirašęs Feisbukėje į pačios Kristinos Brazauskienės gerbėjų būrį, nutarė tapti vienu iš pirmųjų šiosios partijos narių. Ir nors daugelis galvojo, kad ano svaičiojimai tėra kažkoksai būdas trolinti, greitai jį pademonstravo TV3, kur kažkokiame Kristinos gerbėjų susirinkime Kleckas Buržujus davė kokiai tai geltonosios trydos laidai interviu apie tai, kaip jis šiame susiėjime pirmą kartą gyvenime ragauja Cezario salotas ir jų būtinai parsineš namo, be viso kito meiliai minėdamas ponią Kristiną mažybiniu vardu - Kristinutė.

Dar žr.


Buržujus
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!