Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


User Friendly Bitch

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Štai tokia vat fyfa išties yra UFB, gaila, kad kitų kūno dalių nesimato!

UFB arba User Friendly Bitch, kartais dar žinoma kaip Maistas Ausims - anokia smarkiai garsėjanti anoniminė veikėja iš internetų. Turi blogą maistasausims.lt - aname išdeda visą teisybę apie tai, ką jinai galvoja. Ir neslepia, skirtingai nuo užsimaskavusių geruolių. Tiesą sakant, kai mes paskaitėme, tai pakraupome. Ką galim pasakyti šitai diagnozuodami - manome, kad tai dar nekalta ir skaisti mergina. Nei karto vyro neturėjusi. Drovi labai savo širdy. Netgi nemačiusi pimpalo. Todėl matyt prisigalvoja visokių nesąmonių, kurias rašinėja. Gal dėl to ir anoreksija serga. Labai įdomi tema kaščenitinėms analizėms.

Tarp kitko, kažkaip pastebėjom ir dar kai ką - Yshtabi kažkokiu būdu yra mylima UFB draugė. Ir netgi kažkokia dvasinė vadovė, nes UFB ją nuolat cituoja. Todėl jau turim įtarimų, kas čia tarp šiųjų dviejų vyksta? Ale turim įtarimų, kad tokia draugystė laikina, nes entelekto skirtumai gan jaučiasi.

Kadangi ieškojom, o visvien neradom jokios padorios UFB fotkės, tai jokios čia ir nededam. Tiesa, buvom kažkokią suradę pusplikę, ale ten nesimatė nei veido, nei papų, nei užpakalio, jau nekalbant apie kai ką geresnio, tai nusprendėm nedėt. Nes nenorim klaidint skaitytojų. UFB, atsiųsk mums savo fotkę čionai, į Pipediją - norim tave parodyt pasauliui, gal tapsi žvaigžde!

Upd. UFB atsiuntė mums savo veido nuotrauką, tai mes ją čia ir įdėjome, dar pagražinome! Nuotrauka tikra! Upd. Ogi pasirodo anoksai Artūras Račas viešai pareiškė, kad tokioms, kaip UFB reiktų uždrausti rašyti, tai gal pajuto, jog nesugeba prilygti, o ir šiaip jam į UFB tik seilę varvint, nors kiti sako, kad net ir ne varvint, o tiesiog konkurentė jinai ta prasme, tai čia kaip ir pavydas gaunasi... Gal užtat anasai ir užsiuto ir ėmė savo blogo skaitytojus dundukais vadint...

Deja, visokie internetai sensta, tai ir Maistas Ausims užsidarė, o pati User Friendly Bitch kažkur prapuolė.

Upd. Naujos pusplikės UFB nuotraukos!

UFB maloniai mums atsiuntė ir leido paskelbti porą nuostabių pusplikių nuotraukų, na gal ir ne iki galo pusplikių, bet jau beveik pusplikių, taip kad nenustokite vilties - kada nors bus šansų pamatyti dar daugiau ir išties įvertinti, kad UFB - tai ne šiaip sau User Friendly Bitch, but she's The Unbelievable Fuckin' Beauty!!!

Kokios kojos, kokie apvalumai, o ir dar kai kas netgi matosi, tegul ir pridengta, ar jūs tai matėt???
O čia jau fotografas tik viena drebančia ranka laikė fotoaparatą, tai nenulaikė matyt ir tik pusė kadro gavosi...

UFB citatos

  • Niekas juk nenori duotis su kūrvomis (kalės tuo ir skiriasi nuo kūrvų, kad viską padaro tvarkingai ir slaptai - classy). Tad jeigu nori santykiauti su dešimt lopų, devynis (aštuonis arba septynis) paprasčiausiai tvarkyk kur nors užsienyje.
  • Man labai įdomu, ar žmonės su manim bendraudami gyvai (na, tie, kurie mažiau pažįsta) kur nors pritaiko informaciją perskaitytą čia. Tikiuosi, kad ne. Nes po kokio pusmečio nebegalėsiu pist proto net daunams.
  • Man juk celibatas. Negaliu kalbėti apie tai, ko vengiu. Aš esu traumuotas žmogutis.
  • Na, tai ką gi tu vakar, šliurnda mano miela, išpisai? Ak, nieko? Na, ir lopė – tikiuosi, pasitaisysi kitą savaitgalį.

Dar žr.


User Friendly Bitch
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!