Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Chiotas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Andrius Juozulevičius a.k.a. "Chiotas" - blogeris, kurių jau yra pilnas internetas. "Chiotas" yra jo psiaudonimas (nikas). Aišku jis dedasi vienu iš žinomesnių blogerių, nes rašo "Juozulevičius.lt" blogą, tačiau jam vis dėl to sekasi būti žinomam, nes blogas populiarus visai ganėtinai. Dalyvauja įvairiuose blogerių susitikimuose, bei konferencijose. Yra šiuo metu jau sudalyvavęs Login 2009 ir Login 2010 konferencijose, BlogOUT 2009, BSP 2009 (Blogerių susitikimas Panevėžyje), bei T*nklas (ne)konferencijoje.

Pastebėjome, kad pradėjo kurti daug internetinių projektų. Didžioji projektų dalis susijus su kariuomenę (bent taip jau reklamuoja google) ir vardai po įrašais. Visi bėga kuo tolyn nuo karinės kasdienybės, o tas atvirkščiai.

Be šių renginių pastebėjome, kad mėgsta keliauti didelius atstumus. Pasirodo yra profesionalus žygeivis, todėl yra nepraleidžia tokių renginių kaip "Radvilų keliais", eXtreme 2x100 km (čia per dvi dienas nuėjo 200 km), Lietuvos žygeivių festivalis, dalyvauja žygiuose už Lietuvos ribų ir daugelis kitų žygių.

O dar nuo seno žinomas, kaip anoksai UNIX mėgėjas gal, tai gal kompiuterastas bus, ale apie kompus beveik nerašo, užtat radom fotkių su mergom gražiom, nors ir ne plikom...


Dar žr.


Chiotas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!