Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Giedrė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Užsimaskavus motociklo akiniais, nerodo veido, o sako, kad čia žurnalistė, bet žinom jau tas žurnalistes, katros tokios gudrios, kad Pipediją skaito, taip kad ne kitaip, o paskalų kokių nors ieško, o paskui kai parašys apie ką nors, tai maža nepasirodys, bet niekam taip ir nepasakys, kad atkartojo pipedišką briedą kokį nors, tai visi nuspręs, kad tai tiesa, nes žurnalistai niekad nemeluoja, todėl ir akiniai čia slepia niūrų švininį žvilgsnį, kuris prislėgt galėtų, jei matytų, o iš atspindžių juose matome švyturio palatkę bei fachtverkinę sieną, kuri išduoda, kad čia Klaipėda bei nerišlų kažkokį tais foną su žmogystomis

Giedrė gal ant Lietuvos ir ne viena, ale tokia blogerė Giba parašė apie Pipediją nesąmonių, esą Užkalnis čia rašinėja, nors jau senai visi žino, kad ne joksai Užkalnis, o Čyvas, katras dar mūsų nepardavė, o tiktai padarė kažkokiu nacionalizmo portalu su vėliavomis.

Štai jums ir prašom, parašė Giedrė, kad Pipedija esą ne kokia Vikipedija, o kažkoksai kliedesys[1], su kuo aišku sutikti tenka, nes prieštaraut sunku. Dar sakė, kad Wikileaks esą irgi Vikipedija kažkokia, bet dėl šito tai jau paprieštarausim - nei ten Vikipedija, nei netgi Pedivikija, o tiktai nusmukusi gumytė, dėl kurios Sarah Palin baisiai susinervino, nes ir jai taip galėjo atsitikti.

Čia jau dabar tai tikrai dar pridėsim, kad ne veltui čia Vikipediją į Vikilyksų sąrašus įtraukė, nes akivaizdžiai domisi pikantiškom detalėm. Kiti dar sako, esą tai ne kas kita, o Giedrė Gorienė, nes vardai esą esą sutampantys, kas taptų įrodymu kokiems nors pusdurniams.

Taip kad jau dabar dar ir Pipedija paskelbs tikrą vikilyksinę tiesą: Giedrė yra ne moteris, o vyras, nes Internete moterų nėra!!!


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Giedrė
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!