Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Giedrė Gorienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Giedrė Gorienė
O vat čia irgi pasirodo Giedrė Gorienė, tik kad visame gražume su Juozo Statkevičiaus sukurta plaukuosena ir špakliumi

Anokia Gradauskienė, dabar - Gorienė

Interneto Hotcommentary.com irgi gazietos "Karštas komentaras" savininkė ir redaktorė. Sakoma, kad žurnalistika ir politika - neatsiejami dalykai, tai čia irgi matome, kad VRK pažįsta Giedrę Gorienę, kaip Lietuvos laisvės sąjungos (vad. Vytautas Šustauskas) aktyvistę, vėliau - Fronto kandidatę Savivaldybių rinkimuose 2008.

В послужном списке - drauge su Aurimu Drižiumi įsteigtas "Laisvas laikraštis", rašiniai Raseinių krašto detektyviniame leidinyje "Lūšies žvilgsnis" bei Algirdo Pilvelio laikais - vyr. redaktoriaus pavaduotojos pareigos "Lietuvos aide"


Nuorodos


Internetai rašo:

  • bet šitiek metu praėjo net naujienos negirdėjau, kad Gardauskiene su banditu būtų vedusi, sėkmės
  • Ji įkūrė Nukentėjusiųjų nuo teisėsaugos ir teisėtvarkos visuomeninę organizaciją „Desperacija“ ir yra jos pirmininkė.
  • Kazkokia nukrushtgalve moterele, kuri turi portala, kurio adreso cia nerasysiu, nes bybi jai i aki, o ne reitingus (Maliboo)

Pomėgiai:

  • Knygos
  • Politika

Versus Contra:

Aktyviai besireikšdama viešojoje erdvėje (TV Pūkas, laida "Kitokia Lietuva", laikraštis "Karštas komentaras") Giedrė vis užsimena, kad ją kažkas nori susprogdinti ar dar kažką. Tai sako, kad dėl to, kad gerai tą gyvenimo pusę pažįstą, o - be abejonės!).

Ankstesniuose Giedrės Gorienės straipsniuose skaitome apie Pedofilija, Policijos kerštą, dar rašo, kad Nacionalinės kultūros ypatumai: vietoj lietuviškosios operos – Björk koncertas - tai čia visai be komentarų, net atvėsusių, ką jau bekalbėti apie karštus :):)


P. S. Net 11 metų praėjo, kol atrado save (subrendo?) žurnalistikoje...