Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Frontas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Socialistinis Liaudies Frontas - už socializmą, liaudį ir kovojimą! Kažkada visoki liaudies frontai Baltijos tauteles vedė link nepriklausomybės, nors Lietuvoje taip vadinosi Sąjūdis, o frontai gi buvo tiktai Latvijoje ir Estijoje. Bet šiandieninėje Lietuvoje Frontas ilgai save pateikinėjo, kad jis esąs kokia tai antioligarchinė kairuoliška radikalistų grupuotė, su Algirdu Paleckiu priešaky.

Dabar jau Socialistinis Liaudies Frontas nebeegzistuoja - vietoje jo gi Algirdas Paleckis sukūrė kitą grupuotę - Visuomeninis judėjimas Teisingumo aušra.


Senos naujienos apie Socialistinį liaudies frontą

Kadaise Frontas pašalino "vieną ryškiausių" partijos veikėjų Audrių Butkevičių, o paskui gi patsai Frontą metė ir ideologas Vitalijus Balkus. Matyt, gal per daug prastas tas Frontas buvo, bet greičiau jau kokie tai vidiniai nesutarimai matyt.

Tai frontininkai dar kūrė kažkokią frakciją ir norėjo nuversti Paleckį, bet šitai dar nepavyko, nes tekdavo išsiversti ir pabėgti jiems patiems. Ir nenuostabu tai, nes nuo pat pradžių, dar kai buvo socdemų aktyvistu, Algirdas Paleckis viską valdė pats, taip kad konkurentų čia nereikia, nes yra tikrasis ir vienintelis gerasis vadas, kuriam negali kiti prilygt!


Frontininkų manifesto ištrauka:

Frakcija atmeta anachronistinę komunistinę-bolševikinę frazeologiją bei idėjas, propaguojamas Algirdo Paleckio, suteršusias partijos įvaizdį. Frakcija, stebėdama partijos pirmininko veiklą, negarbingai prašinėjant lėšų rinkimams pas ideologinius partijos priešininkus, pardavinėjant partijos galimybes partijos neremiamiems kandidatams i prezidentus, o taip pat nestatutinę, šmeižikišką veiklą, nukreiptą prieš kitą partijos narį, reiškia Algirdui Paleckiui nepasitikėjimą ir sieks jo atstatydinimo.


Kaščenitų diagnozė ir gydymo rekomendacijos

Pagal kaščenitus, čia esą pastebimi aiškūs pacientų kliedesiai, požymiai, kad jie kai kuriais momentais perauga į haliucinacijas, leidžia įtarti psichotinę būseną, tačiau sutrikimo stabilumas, nusišnekėjimų nerišlumas ir neatsakingas, primityvus elgesys leidžia spėti apie hebefreniją. Kita vertus, įtarumas, sąmokslo teorijos ir kita pozityvi simptomatika labiau įtikėtina daro paranojinės šizofrenijos diagnozę.

Gydymas standartinis panašiems atvejams, nes jokių išskirtinių simptomatikų, nebūdingų šizofrenijai čia nepastebėta. Rekomenduojame hospitalizaciją, tuo tarpu gyvulinės kilmės personažams, esant atatinkamai diagnozei, patvirtintai kvalifikuoto veterinaro - galimai kastravimą ir vivisekciją profesionalioje veterinarijos klinikoje.

Dar žiūrėti:

NK-95