Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Karštas komentaras

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Karštas Komentaras neseniai buvo tik dar vienas nerealiai įdomus portalas - tokios gazietos vartai į Internetus. Čia, jeigu vien "Karštą komentarą" skaitytum, tai kitų laikraščių Lietuvoje nereikia! Dabar gi jau laiko praėjo kažkiek ir viskas dar įdomiau pasidarė - vien tik teisibė, tad visiems labai įdomu!

KK logo.gif

Ten Redaktorė ir savininkė yra Giedrė Gorienė, o didžiausias draugas - Kęstutis Pūkas, nes labai jau Pūko laidą Kitokia Lietuva reklamuoja.


Nepaisant didelio PVM tarifo spaudai, ir nežinomų, bei nesuprantamų struktūrų kišimosi, "Karštas komentaras" turi dideles galimybes plėstis! Dargi kažkaip keistai atrodo tas jųjų populiarumas, kai viena gazieta kainuoja 2,45 Lt. - kaip bonka alaus, beveik kaip Lietrytis, o vis tiek kaip kam tai nėra per brangu! (Tai čia pasilyginkime, kaip vien iš reklamos išsilaiko populiarusis 15min., o Tomkaus Vakaro žinios tai jau visai spardo į šikną, nes yra penkiagubai pigesnės! Tai aišku, kad vargšams uabui Goruva, ko gero, nėra kito pajamų šaltinio, kaip gazieta, tai ir lupikauja, Tėvynės vardu prisidengdami!

Dar žr.Karštas komentaras
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime VieningiMūsų TVMinfo

Putinas kaukuole.png