Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sputnik.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Ogi atsinaujinęs Sputnik.lt puslapis rodo savo draugus visame gražume, sąrašą visą pateikdamas - ir kitų puslapių, ir tam tikrų asmenybių. Nu ir kas gi galėjo pagalvoti, kokių ten įdomybių esama... Visgi didžiausia įdomybė buvo, kad čia ne tas Sputnik, o kažkoks kitas, straipsnius kopijuojantis ir sklaidą didinantis, tai ir susigaudyk dabar, kas čia kaltas? Beje, savo išvaizda neatrodo, kad labai skirtųsi nuo LDiena.lt puslapio...

Sputnik.lt - taigi ta pati LDiena, tik vat pervadinta ir perdaryta buvo kažkaip, tai dabar gi savarankiškas portalas, nes toji LDiena jau senokai blokuota. Vienok kai vadinasi kaip Sputnik - tai ir sąsajos aiškios, nes nėra ką ir kur pridėti. Vienok veikla pas tą Sputnik.lt paprasta - skleisti ir propagandą, ir dezinformaciją.

Labai daugelis painioja Sputnik.lt ir SputnikNews.lt - tai savaime aišku, kad painioja, nes kaip gi čia nesupainiosi...

Kaip tai kadangi paprastas Sputnik šitam portalui jokių pretenzijų nereiškė ir nereiškia, o šisai dar ir originalaus Sputnik straipsnius publikuoja, tai akivaizdu, kad čia jokio ryšio tarp jų nėra, nes nu koks gi dar ryšys, jei skirtingi žmonės ar įmonės tą daro - niekaip nesusiję, tik pavadinimas, turinys ir jokių pretenzijų.

O kartą kažkas apsižiūrėjo ir pamatė, kad Sputnik.lt savo apačioje skelbia visokias rekomenduojamas nuorodas. Tai štai taip ir kilo visokių skandalų - tik tada daugelis ir susivokė, kad čia kaip tai susidvejinę tie portalai keistai...

Tai paskui buvo, kad tas Sputnik.lt įsidėjo nuorodą į Pro Patria portalą, o kai kažkas pastebėjo, tai Vytautas Sinica labai skelbė dar, kad nieko bendro visokia Sputnikų nesąmone neturi, ir kad visa šitai yra bjauri provokacija ir kad tai tyčia tam, kad apjuodinti viską.


Su Sputnik.lt susiję puslapiai

Čia mes ne išsigalvojom, o tik iš paties Sputnik puslapio apačios suradome šitus kitus puslapius, tai negi čia melas, kad jie taip įdėjo? Paskui dar gerbiamas Zeppelinus savo paskyroje, kaip Raimondas Navickas jau pareiškė, kad čia koksai tai anoniminis trafiko vagiukas, o ne Sputnik. Gal ten jokių sąsajų ir nėra. Tai jūs ir spręskite:

Dar anksčiau buvo toksai Infa.lt sąraše, bet paskui jį išėmė - tai gal ir nebeliko...


Su Sputnik.lt susiję veikėjai

O čia vat tokių veikėjų radome irgi Sputnik puslapio apačioje, tai nuorodos ten į juos sudėtos, tai gal ir jokio ryšio nėra? Tai čia pasižiūrėkit:


Sputnik.lt
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime VieningiMūsų TVMinfo

Putinas kaukuole.png