Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kremliaus propagandos tinklas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kartais, kai kyla klausimai, kas per baisios ir absurdiškos nesąmonės čia vyksta, tai atsakymas sklando kažkur visai netoli...

Nesisteminė žiniasklaida - panašu, kad tiesiog kažkoks Kremliaus propagandos tinklas - tasai pats, kuris jau tiek išsiplėtęs, kad gal nebent kokie nors koloradai jį ir teneigia, bet net ir tie jau neigti per daug nesistengia, o tik burnoja, kad kažkokie Vakarai, ES ir žydomasonių sąmokslas taip pat skleidžia propagandą, taip kad jei jau aniems galima kažką kalbėti, tai kas gi uždraus kliedesius ir dar kam nors platinti?

Visokia nesisteminė žiniasklaida vaizduoja žiniasklaidą, bet anksčiau ar vėliau išlenda galai - kad išties tai viskas tėra Kremliaus propaganda. Vienok šioji būna ir atviresnė, kur ne taip jau ir besimaskuojanti, taip kad atskirti irgi reikia vieną nuo kitos - nes kur užsimaskavusi, tai vaizuoja visai nekaltą vietinę žiniasklaidėlę, tik kažkokią keistai alternatyvinę ir su keistais nuokrypiais.

Dabar jau drąsiai apie tokius visokius tokius propagandos tinklus kalba Dovydas Pancerovas[1], o ir kiti veikėjai, tai matyt kad neteisybė, nes nugi negali taip būti, kad Kremlius kažko čia Lietuvoje norėtų.

Anuomet, kai dar viskas buvo ramu, nebuvo nei Lugandos, nei Donbabvės, buvo kalbama, kad yra kažkokia Latvių gatvė bei ten kažkur besiveisiantys latvių gatvės botai, keistai laužyta lietuvių kalba rašantys.

Paskui gi atsirado kalbos, kad kažkoksai ten Pervyj Baltiskij kanalas sukurtas buvo kažkokiais neaiškiais tikslais, o dar ir kažkoks Rubaltic.ru, kuris irgi tokios pačios rūšies. O dar paskui ir kažkoksai keistas Lt90.org atsirado - ir visa tai rusų kalba.

Gi paraleliai atsirado ir keisti kiti puslapiai, bet jau lietuvių kalba, bet irgi su keistomis informacijomis. Tai niekas kažkaip ir nesusieja nieko, bet kažkodėl gi pirmiausiai buvo keistas Ekspertai.eu, o paskui kažkaip su tuo ir Karštas komentaras susisiejo, o ir dar įdomesnis Laisvas laikraštis. O jau dar paskui atsirado ir visai tokie keisti internetai - LDiena.lt bei Šauksmas.

Dar kažkaip su tuo susisiejo ir dar kokie tai keisti internetai - Sarmatas.lt, Versijos.lt, Lietuviais.lt, Revoliucija.org ir dar kažkokie tai.

O dar ir žinoma, kad toksai senas leidinys - Karštas Komentaras, kuris vis kažkoks į lankas nugrybaujantis ir amžinai apie sąmokslo teorijas kaip apie tikrą teisibę, o bet tačiau vis toksai tariamai neutralus. Nieko čia negalime prikišti, nes gi neteisybė, kad tai būtų tiesa!Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.Kremliaus propagandos tinklas
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime VieningiMūsų TVMinfo

Putinas kaukuole.png


Kremliaus propagandos tinklas
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Kremliaus propaganda

Pervyj baltijskijSputnikRubalticRTR PlanetaREN BaltijaRussia TodayRIA NovostiThe Voice of RussiaNesisteminė žiniasklaidaBaltic Media Alliance

Putinas kaukuole.png