Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kolorado vabalas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Koloradai)
Jump to navigation Jump to search
Kai kurie koloradai labai jau koloradiniai, visiškai visapusiškai.

Kolorado vabalas arba tiesiog koloradas - toksai vabalas, kuris dryžuotas, primena kolorado juostelę, nes juodai-gelsvai dryžuotas. Koloradų gelsva spalva gerokai įvairauja - nuo beveik baltos iki geltonos, oranžinės ir netgi šviesiai rudos. Matyt priklauso nuo maisto kokybės, o gal ir dar nuo ko nors.

Aiškiai nuo šių dryžuotų vabalų kadaise perėmė pavadinimą ir spalvas kai kurie rusofašistai, tai irgi pagal šitai galima atpažinti. O gal ir atvirkščiai - gal kokie nors vabalai nuo rusofašistų nusižiūrėjo. Nors turint omeny, kad kolorado vabalų rūšis egzistuoja ne vieną milijoną metų, tai greičiausiai nusižiūrėjo nuo jų visgi rusofašistai.

Kolorado vabalai kenksmingi, nes ėda bulves. Jų lervos - raudonos, tad aišku, kad kaip ir tam tikra raudonųjų lervų rūšis.

O dar kadaise buvo toksai Vytautas Kernagis, tai jis dainavo, kad suplėšysim į gabalus tuos kolorado vabalus ir bulvės vėl žydės.

Dar žinoma, kad koloradai, jei tik pajunta aplinkinių silpnumą, tai lengvai suįžūlėja. Linkę ginkluotis, užsipuldinėti kitus, kelti visokias riaušes ir taip toliau. Patys fašistuodami, kaltina fašizmu visus aplinkui. Kai ką nors užsipuola, pradeda kaltinti rusofobija, paskelbia, kad Rusija - pati tobuliausia pasaulio šalis, kuri turi visus valdyti, o jei kažkas pabando tuo suabejoti - išvis pasiunta.