Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rubaltic

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Rubaltic.ru - vienas iš propagandinių portalų, kuriuos Rusija sukūrė tiesiog tam, kad plautų smegenis aplinkinių valstybių gyventojams. Konkrečiai Rubaltic yra skirtas trims Baltijos valstybėms - Lietuvai, Latvijai ir Estijai. Kadangi didesnė dalis turinio čia kuriama Rusijoje, o tenykščiai šių valstybių neskiria, kartais būna keistų liapsusų, kai jie susipainioja tarp Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Pagal temas portalas yra gana įvairaujantis, labiausiai rašinėja apie pačias Baltijos valstybes, Rusiją, Ukrainą ir panašiai, viską rašo kvadratinėmis raidėmis. Temos paprastai visai įprastos - apie tai, kaip Rusijoje viskas nuostabiai gerai, apie tai, kaip Europos Sąjunga žlunga, apie tai, kaip Lietuva, Latvija ar Estija išgyvena tik Rusijos dėka ir taip toliau. Ir žinoma, vis plūstasi apie tai, kaip čia visur tose Baltijos valstybėse rusofobija, kaip fašistai visur ir kaip šios valstybės yra valdomos iš JAV.

Naujienas didele dalimi ima iš kitų kanalų, įskaitant ir korporaciją Russia Today, aka RIA Novosti. Kita vertus, kuria ir šiokį tokį kiekį nuosavo turinio, pvz., kokių nors interviu su Algirdu Paleckiu.


Rubaltic
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Kremliaus propaganda

Pervyj baltijskijSputnikRubalticRTR PlanetaREN BaltijaRussia TodayRIA NovostiThe Voice of RussiaNesisteminė žiniasklaidaBaltic Media Alliance

Putinas kaukuole.png