Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Būkime Vieningi

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search


Būkime Vieningi
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime VieningiMūsų TVMinfo

Putinas kaukuole.png

Kartą 2021 metais per Mindaugines Būkime vieningi skelbė, kad karalius Mindaugas buvo išdavikas, čia užtai kad įkūrė valstybę.

Būkime Vieningi - taipgi vadinasi kietas žemaičių sambrūzdis, katrąjį, panašu, sudaro net trys tikri žemaičiai iš Klaipėdos. Aišku, kovoja už kokią tai nepriklausomybę Žemaitijai, dar skelbdami, kad šioji labai kažkuo gimininga su Rusija ir panašiai.

Būkime vieningi - ne tiktai sambūris, bet dar ir toksai kažkoks portalas, iš kažkokios tai Alternatyvios realybės, o gal ir kažkokios nesisteminės žiniasklaidos. Tai tame portale neretai skelbia visokias naujienas apie įvairius aktualius reikalus - galima sužinoti visokių alternatyvių faktų apie tokius svarbius reikalus, kaip skiepai, kovidas, NATO, 5G bei kitos įdomybės.

Dargi tasai Būkime Vieningi dar turi kažkokią pseudoteleviziją, kuri vadinasi Mūsų TV, bet ji gi niekur netransliuoja - nei per TV (nes jokių dažnių neturi), nei per jutūbą.

Būkime vieningi ir skalūnai

Kadaise buvo skalūnai, tai Būkime vieningi čia buvo labai aktyvūs. Nusiteikę rimtai, rašinėjo laiškus Putinui ir Lukašenkai kad anys gelbėtų Lietuvą nuo visokių ten skalūninių dujų, o kai anys neatsiliepė tai parašė laišką Barakui Obamai. Siejami buvo dar ir su Žygaičių bendruomene, nors šiji sako, jog nepažįsta ji tų draugų.

Barakai Obama help mi! - apsaugok švenčiausias nuo nekalto prasidėjimo bei Ševrono

Upd. Barakas Obama išgirdo žemaičius ir 2013 metų spalio 8 skubiai atšaukė ŠevronąLietuvos.

Didžiausias gi sambūrio lyderis - talentingas, dvasingas, iškilus ir taurus Vaidas Lekstutis beigi ne ką mažiau nusipelnęs Olegas Tytarenka[1].

Dar kažkur ten aplinkui kažkoksai Gediminas Paplauskas siejasi, nors gal ir neaišku ką ten daro.


Kita Būkime vieningi veikla

Bendrai tai visas sambūris "Būkime vieningi" ganėtinai siejasi savo veikla su kažkokia Visuomenės saugumo koncepcija, atkeliavusia į Lietuvą iš kažkur iš Rusijos, tik vat nelabai žinome, kokias ten būdais.

Po to, kai visas triukšmas aprimo ir visiems pasidarė aišku, kas yra kas, visas tas sambūris kažkaip irgi pasidarė mažiau girdimas. Vienok gi fundamentalų vieningųjų mokymą Pipedija dar atsimena ir klausimus su atsakymais atkartoja:

Vaidas Lekstutis: - Kokie pulkai dalyvavo Žalgirio mūšyje?
Olegas Tytarenka: - Dalyvavo buvusios Tarybų Sąjungos visa vakarinė dalis.
Vaidas Lekstutis: - Tai va, jeigu dabar sako, kad rusai puola, tai tada jie buvo kaip NATO, ane? Mes turim tai suprasti, niekas mūsų nepuola.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.


Būkime Vieningi
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime VieningiMūsų TVMinfo

Putinas kaukuole.png