Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Minfo

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Kartą anas Maksimalietis norėjo parduoti tą savo portalą, nes galvojo, kad kas nors nupirks. Paaiškėjo gi, kad nei portalą kas nors perka, nei išvis į kalbas leidžiasi, tai taip ir teko neparduoti.

Minfo arba minfo.lt - toksai kažkoks portalas, kuriame labai vertingos mintys ir idėjos skleidžiamos. Tai pavadinimas - matyt iš santrumpos nuo "Maksimalietis" ir "info". Pipedija čia aišku sako, kad geriausias portalas, tikra teisibė ir būtinai skaitykit, nes tikresnės niekur nerasit!

Pažvelgus, galima nesunkiai nustatyti, kas ten per info, ir kas ten per Maksimalietis, mat kartu eina straipsniai bei pasisakymai iš tokių nuostabių asmenybių, kaip Ugnius Kiguolis, Dainius Kepenis, Mindaugas Puidokas, Jonas Dagys, Povilas Gylys ir kitos nuostabios personos, kurias jums rekomenduojame, nes jos pilnos puikių minčių ir idėjų.

Be abejonės, čia ir puikioji Naujųjų maksimalistų sąjunga, kuri dar neaišku kuo užsiima, bet žada tapti kažkokia tai politine jėga.

Puikiame Minfo portale, aišku, surasite nuostabios informacijos apie tai, kokia baisi skiepų žala, kaip visi aplinkui yra narkomanai, apsėsti tabako ir alkoholio, taip pat ir kokį nors pasiūlymą visiems, kas nori pirktis alkoholį, turėti narkomano pažymėjimą, o galų gale - dar ir baisiai svarbi informacija apie tai, kad 5G išdegins jūsų smegenis. Aišku, daug ir kitų žinių, nuo kažkokių politinių įžvalgų apie būsimą Puidoko pergalę prezidento rinkimuose iki to, kaip nuo visuomenės kažkas slepia kokį tai nesibaigiančios energijos šaltinį.

Tiesa, dar kolei kas nesuradome tenai straipsnio apie tai, kaip per 5G ryšį yra skleidžiamos rektalinės antenos įkištos į užmaskuotų gėjų užpakalius, naudojamos masinei žmonių smegenų kontrolei, nes kaip žinia - visur psichotronai. Gi kita vertus, kažkodėl neabejojame, kad greitai surasime ir apie tai kažkokios informacijos. Visuomenė turi žinoti tia, kas nuo jos slepiama!

Aišku, dar reguliariai vis paskelbiama svarbi naujiena - kad buvo užblokuotas garsus psichoterapeutas ir knygų autorius Marius Gabrilavičius. Tai paskui kartą Marius Gabrilavičius kai vėl skundėsi, kad jį facebook vis užblokuoja, tai siūlė nemokamai skelbti kitų užblokuotojų žinutes tame pačiame Minfo portale.

Tai čia jau galvojam, kad gal ir kokia gal Milda Bartašiūnaitė gal pasirodys tenai, labai laukiame nekantriai, nes puikiai žinome, kad acto garinimas - tai vaistas nuo visų ligų!


Minfo
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime VieningiMūsų TVMinfo

Putinas kaukuole.png