Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Dainius Kepenis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dainius Kepenis - garsusis Seimo narysžalstiečių partijos, aršiai kliedėjęs prieš skiepus ir visokias koronaviruso bėdas, tai tuo bene labiausiai ir pagarsėjęs. Kiek anksčiau, kolei nebuvo seimūnas, Dainius Kepenis buvo kažkoksai tai sveikuolis, kuris darė kažkokius sveikuoliškus renginius, kuriuose būriai sveikuolių sveikatindavosi.

Dainius Kepenis yra labai pagarsėjęs Ajurvedinės medicinos skleidėjęs, dar ir iš pačios Seimo tribūnos kadaise reikalavęs, kad toji medicina būtų įvesta Lietuvoje. Pagal aną, jei visa Indija pilna tos medicinos, ir gydytojai tenai tos nesąmonės mokosi, tai ir Lietuva turi neatsilikti ir skleisti šitą briedą. Tai netgi pasikvietė kažkokį tai šarlataną iš pačios Indijos į Seimą kažkokių blėnių skleist[1].

Buvo taipogi ir toksai atvejis, kai Dainius Kepenis kaip tai aplinkui pasisakė už urinoterapiją, aiškindamas, kad čia netgi Biblija esą liepia myžalus gerti, bet pats neprisipažino, kad vartoja šitą gėrimą[2]. Tai matyt gėda būtų prisipažinti, mes čia irgi neprisipažintume tuo.

Užtat kadangi labai giria ajurvedinę mediciną beigi ajurvedinę mitybą, tai jau galim įtarti, kad tą mitybą ir mediciną matyt yra gal bandęs kaip nors ir ragavęs, tai čia norim paklausti - tai kokio skonio ta pančagavija, ar labai skani?

Dar žr.

  • Kepenio paradoksas - toksai paradoksas, kad nuo ligų, kurios pavojingesnės vyresniems žmonėms, dažniau miršta vyresni žmonės


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.