Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Skiepų žala

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Skiepų žala - tai įvairūs kenksmingi vakcinų poveikiai, kuriuos sukelia skiepai. Tai aišku, kad mes čia pavardinsim įvairiausių poveikių, nes Pipedija yra už teisybę ir visada atskleidžia visas tiesas, kad tik nebūtų niekas praleista, netgi jei ir kokia nors nesąmonė bus parašyta.

Išsyk įspėjame, kad skiepų žala yra nustatyta rimtais moksliniais tyrimais, o ne tais, kuriuos daro visokia alopatinė medicina ir parsidavę influenceriai ir įvairi masonerija. Mokso tyrimai nustatė, kad skiepai yra kenksmingi, sukelia ligas ir tas kenksmingumas yra nepaneigiamas faktas, nes mes turime alternatyvių faktų, kurie šitai įrodo!

Štai kokie kenksmingi ir neabejotini skiepų ir vakcinų poveikiai gyviems organizmams:

  • Skiepuose yra virusų ar jų liekanų arba panašių medžiagų, kurios sukelia susirgimą, kurio metu organizmas vysto savo imunines reakcijas. Taigi, jei jau sukelia kad ir kokį susirgimą - vadinasi, kad žala. Nesvarbu, kad susirgimas yra 1000 kartų silpnesnis, nei laukinio viruso sukeltas.
  • Skiepas suleidimo vietoje dažniausiai sukelia patinimą, uždegimą - tai labai baisi žala, nes nesvarbu, kad praeina, bet visvien gi susirgimas. Siaubingai baisu, kaip šitai sukelia žalą.
  • Skiepą suleidžiant, būna įduriama į žmogaus kūną, pvz., į užpakalį, nugarą, petį ar ranką, ir tai yra baisi žala, nes nuo duriančios adatos baisiai skauda.
  • Skiepą suleidžia kažkokie medikai ir patiria iš to moralinį pasitenkinimą, o tai yra smurtas prieš žmogaus asmenybę ir orumą, tai baisi žala, kuri yra moralinė.
  • Taip pat skiepai tam tikrai žmonių grupei, tiksliau antivakseriams, sukelia didelį neigiamą psichologinį poveikį, kurio galia gali siekti daugiau kaip 6 mikrokugelius, tai yra įrodyta mokslo!

Neabejotina, kad nei ne įvairūs antivakseriai, tai mes apie tą skiepų žalą nieko ir nežinotume...