Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Antivakseriai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Antivakseriai - taigi tie, kurie sako, kad skiepai beigi vakcinos yra baisi žala ir nusikaltimas. Antivakseriškų teorijų būna daug, jos būna tarpusavy ir prieštaringos, ir nesąmoningos, o dažniausiai - tiesiog durnos. Tiek pat durni paprastai būna ir antivakseriškų teorijų pasekėjai, skleidžiantys įvairiarūšes blėnis, ypatingai apie skiepų žalą.

Tipiškais atvejais antivakseriai skleidžia visokias blėnis, kurių patys nesupranta, bet kurias kur nors perskaito. Pvz.:

  • Skiepai labai blogi, nes juose yra kažkokių gyvsidarbio ar aliuminio junginių - ir nesupranta, kad tų junginių dozės yra tokios mažos, kad jų nepaveiks ir kartu tie junginiai sustiprina imunines reakcijas, dėl ko skiepui reikia daug mažiau medžiagų
  • Skiepai labai blogi, nes juose yra virusų liekanos - ir nesupranta, kad būtent tos virusų liekanos yra antigenai, kurie ir apmokina organizmą reaguoti į ligą anksčiau, nei ta liga ateis
  • Skiepai labai baisūs, nes juose yra tos ligos, nuo kurių skiepijama - išties ne tos ligos, o tų ligų užmušti virusai, kurie negyvi, dėl to nesidaugina, bet dėl to išmoko organizmą reaguoti
  • Skiepai labai baisūs, nes gali sukelti alerginę reakciją - tai žinoma, kad taip, ir jei taip, tai bus bėdų. Bet taip pat alerginę reakciją gali sukelti bet kuris vaistas, kažkurių vabzdžių įkandimai ir panaši - taip jau būna
  • Kai kurie skiepai baisiai baisūs, nes ten būna gyvas virusas - tai žinoma, kad ir tokių būna, tik tada tas virusas būna toks, kuris žmogui nėra pavojingas, bet kartu sukelianis imunitetą pavojingam virusui
  • Skiepai išsigalvojimas, nes jokių tų ligų išvis nėra - tos ligos yra, bet būtent skiepai tas ligas ir išnaikino, kartais netgi pilnai

Dar kai kurie kaiškioja visur išvedžiojimus, kad jei jau daktarai skiepija nuo kokios nors ligos, tai tegul pasirašo popierių, kad yra pilnai atsakingi už kažkokį poveikį, jei tas poveikis bus, ir kad sės už tai į kalėjimą. Tai žinoma, daktarai nepasirašo, nes nepasirašytų ir, pvz., kad operacija tikrai pavyks ir jei nepavys, tai sės į kalėjimą, ir nepasirašytų dėl kitų kokių nors vaistų poveikio, ir taip toliau. Nes būna visaip, ir jei per daktaro rankas pereina 10000 pacientų, tai jau tikrai galima numanyti, kad kokių nors komplikacijų vienam-kitam iš jų bus. Užtat kiti tai bus pagydyti.

Būdinga, kad tipiškas antivakseris yra tiek prastai žinantis elementarios biologijos pagrindus, kad netgi mokyklinių žinių savo galvoje nenulaiko. Todėl jokio supratimo apie tai, kaip skiepai veikia ir kas tai išvis yra - irgi neturi. Skiepai tokio antivakserio įsivaizdavimu - tai kažkokia neaiški substancija, kurią suleidžia žmonėms be jokios prasmės. Kadangi savo nesupratimo antivakseris negali įvertinti, tai suprantančius laiko bepročiais, kažkokia ideologizuota grupuote. Ir tiems bent minimaliai biologiją atsimenantiems netgi pavadinimą yra sugalvoję - vakseriai.

Bendrai tai antivakseriai išsiskiria ypatingu durnumu ir bukumu, šitų dalykų, kuriuos čia rašome, jiems geriau neaiškinkit, nes jie nesupras visvien. Deja, ankstyvoji demencija nėra pataisoma ir pagydoma.


Antivakserių sąsajos

Antivakseriai susiję būna ir tarpusavyje, ir su visokiomis grupuotėmis, ir su visokiais žymesniais žmonėmis. Štai vat pavyzdžiui, kas musm į galvą ateina, gal ir klaidingai, nes čia aišku, eilinis "mes ne prieš vakcinas, mes tik nenorime blogai ištestuotų, eksperimentinių vakcinų":


Žmonės, kurie realiai turi problemų su skiepais

Svarbu su antivakseriais nepainioti gana siauro segmento žmonių, kuris realiai turi problemų su vakcinomis: reikalas tas, kad vakcinos gerokai sužadina imuninę sistemą, tad žmonės, kurie su imunine sistema turi problemų (turi autoimuninių susirgimų ar yra alergiški vakcinai ar, pvz., gydosi nuo vėžio, ar turi atvirkščiai neadekvačiai stiprias reakcijas, ar dar kažkas panašaus) išties negali skiepytis. Analogiškas santykis yra ir pas tėvus vaikų, kurie turi tokių problemų.

Tiesa, čia reikia pastebėti, kad neretai tokie žmonės patys susiplaka su antivakseriais ir paskui skleidžia tuos pačius antivakseriškus kliedesius.

Didžiausia ironija čia yra ta, kad jei tu negali skiepytis - tai gal ir ok, nesiskiepyk. Bet epidemijos plitimas vyksta tada, kai per maža dalis žmonių pasiskiepijusi. Taigi, kada durni probleminiai veikėjai skleidžia antivakseriškus kliedesius, gaunasi taip, kad jie patys save pakiša, nes nepasiskiepija daugybė žmonių, kurie jokių problemų dėl vakcinų neturi.

Dar verta pastebėti, kad jei organizmas jau į skiepą reaguoja blogai, tai į realią ligą jis gali sureaguoti dar blogiau. Taigi, kur kiti kažkaip tą ligą išgyventų, daugelis problemas dėl skiepų patiriančių žmonių nuo tos ligos tiesiog numirtų. Taigi, irgi čia reikia turėti omeny.